Smukła konstrukcja, dobrze układa się w kieszeni, dzięki czemu noszenie jest wygodne i można ją zawsze mieć przy sobie. Dość dużo światła jak na taką konstrukcję. Jestem zadowolony.
Latarka Wuben PL01 Black - 650 lumenów
Latarka w kształcie długopisu o lekkiej i kompaktowej konstrukcji. Została wyposażona w wysokowydajną diodę 315D, emitującą światło o mocy do 650 lumenów. Innowacyjny reflektor wykazuje wysoki współczynnik oddawania barw na poziomie CRI>90, odzwierciedlając rzeczywiste kolory oświetlanego obiektu.
aluminiowa obudowa, norma ip68, odporność na upadki i klips
Korpus latarki wykonany został z lekkiego i wytrzymałego aluminium lotniczego i dodatkowo pokryty trwałą anodyzacją HAIII klasy wojskowej. Wysoka klasa szczelności IP68 zapewnia odporność na zanurzenie w wodzie na głębokość do 2 metrów przez 60 minut. Dodatkowo urządzenie jest odporne na upadki z wysokości do 2 metrów. Na obudowie umieszczono sprężysty dwukierunkowy klips, który umożliwia przymocowanie długopisu o krawędź kieszeni lub inne, wybrane elementy oporządzenia.
4 tryby pracy, prosty w obsłudze przycisk
Tryb pracy / moc / czas pracy:
- High / 650-150 lumenów / 1 min - 60 min
- Med / 150 lumenów / 2 h 30 min
- Low / 50 lumenów / 7 h
- Moon / 1 lumen / 125 h
Na końcu korpusu umieszczono prosty w obsłudze przycisk, który pozwala na zmianę trybu pracy i służy do włączenia/wyłączenia urządzenia.
zasilanie bateryjne i pozłacana sprężyna
Latarka zasilana jest przy pomocy akumulatora o pojemności 650 mAh, który w sytuacjach awaryjnych można zastąpić dwoma bateriami AAA. Akumulator jest wyposażony w gniazdo ładowania USB- C oraz diodę LED wskazującą status naładowania.
najważniejsze cechy
- moc do 650 lumenów
- wysokowydajna dioda 315D
- wysokie CRI dla lepszych kolorów
- lekka i kompaktowa
- 4 tryby pracy
- sprężysty klips
- wykonana z trwałego aluminium
- norma IP68
- odporność na upadki do 2 metrów
- zasilanie akumulatorowe lub bateryjne
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Wuben w Polsce.
Wuben to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych latarek oraz akcesoriów oświetleniowych. Zyskała rozpoznawalność dzięki połączeniu zaawansowanych technologii z solidnym wykonaniem, tworząc sprzęt ceniony zarówno przez profesjonalistów, jak i pasjonatów outdooru. W jej ofercie znajdują się latarki EDC, modele taktyczne, czołowe oraz specjalistyczne, często wyposażone w regulację strumienia światła czy tryby awaryjne, takie jak SOS. Wuben stawia na trwałość i bezpieczeństwo, wykorzystując aluminium lotnicze oraz wodoodporne konstrukcje zgodne z normami IPX. Firma angażuje się również w projekty społecznościowe - m.in. program „Light Up Your Life”, w ramach którego dostarcza oświetlenie do regionów dotkniętych klęskami żywiołowymi, wspierając lokalne społeczności.
| Maksymalny strumień światła | 650 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | szeroka |
| Tryby świecenia | Tak |
| Czas pracy w trybie maksymalnym | 1 + 60 min |
| Czas pracy w trybie wysokim | 150 min |
| Czas pracy w najsłabszym trybie | 125 godz. |
| Typ zasilania | Wymienny akumulator + bateria |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 1x Akumulator |
| Kolor główny | Black |
| Akumulator w zestawie | Tak |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa wodoszczelności | IP 68 |
| Klips w zestawie | Tak |
| Opaska na głowę | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Długość | 134.9 mm |
| Średnica | 14,9 mm |
| Waga | 45 g |
| EAN | 6971196512629 |
| Kod producenta | PL01 |
| Producent | Wuben |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 1
Brak opinii