Luneta celownicza Specna Arms 1.2-6X24IR CORE - Black
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
  • Gwarantowana dostawa - piątek 15.05
    Złóż zamówienie jeszcze przez:
    034623
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
30-dniowa Ochrona Ceny w KSK
Cena spadnie - otrzymasz kupon
Do góry
Luneta celownicza z serii CORE, cechująca się zmiennym powiększeniem w zakresie 1.2-6x oraz średnicą obiektywu 24 mm. Korpus lunety wykonano z lekkiego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne aluminium lotniczego. W modelu zastosowano 5-stopniowe podświetlenie krzyża celowniczego, co ułatwia celowanie przy słabym oświetleniu. Sprawdzi się na replikach ASG oraz wiatrówkach.
Wytrzymałe aluminium, odporność na wstrząsy
Korpus lunety został wykonany z lekkiego i wytrzymałego aluminium pokrytego czarną powłoką. Solidny tubus o średnicy 30 mm zapewnia trwałość i odporność na wstrząsy do 1000G, skutecznie chroniąc układ optyczny przed potencjalnymi uszkodzeniami. Model cechuje wodoodporność na poziomie IPX4.
Wypełnienie azotem, powłoka FMC
5-stopniowe podświetlenie znaku celowniczego, regulacja ostrości
Elementy zestawu
  • luneta celownicza
  • ściereczka do czyszczenia
  • instrukcja
  • montaż
Najważniejsze cechy
  • wykonana z wytrzymałego aluminium
  • regulacja ostrości
  • podświetlana siatka celownicza
  • powłoka FMC
  • odporność na wstrząsy do 1000 G
  • wypełnienie azotem
  • zasilanie baterią CR2032
Specna Arms
Militaria.pl jest dealerem premium marki Specna Arms.
Więcej informacji
Średnica obiektywu 24 mm
Podświetlenie znaku celowniczego Tak
Regulacja paralaksy Brak
Montaż w zestawie Tak
Zastosowanie lunety Air Soft Gun, wiatrówki
Powiększenie lunety (x) 1.2-6 x
Korekcja dioptryczna okularu Tak
Kolor główny Black
Średnica tubusu 30 mm
Odległość od oka 90 - 105 mm
Powłoka antyrefleksyjna Fully Multi Coated (FMC)
Wysokość montażu Średni
Długość 220 mm