Luneta celownicza Specna Arms 2,5-10x32AOEG z modułem LAM - Black
Luneta celownicza ze zmiennym powiększeniem 2,5-10x oraz średnicą obiektywu 32 mm. Korpus lunety wykonano z lekkiego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne aluminium lotniczego. Model wyposażony został w moduł LAM oaz zastosowano 5-stopniowe podświetlenie siatki celowniczej. Sprawdzi się na replikach ASG oraz wiatrówkach.
powłoka antyrefleksyjna
Wszystkie granice powietrze-szkło zostały pokryte powłoką antyrefleksyjną, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny, a obraz widziany przez lunetę jest ostry i jasny.
siatka celownicza Mil-Dot, 5- stopni podświetlenia
Luneta wyposażona jest w regulowaną, podświetlaną siatkę celowniczą typu Mil-Dot. Skala jasności podświetlenia obejmuje 5 poziomów. Czerwone i zielone podświetlenie ułatwia celowanie o świcie i zmierzchu. Zasilanie stanowi bateria CR2032. Regulacji ustawienia siatki celowniczej oraz podświetlenia dokonuje się za pomocą wieżyczek z widoczną podziałką, które umożliwiają szybkie dostosowanie do różnych dystansów oraz zmieniających się warunków atmosferycznych.
moduł LAM
Luneta została wyposażona w zintegrowany moduł laserowy, który wspomaga precyzyjne celowanie oraz pozwala na oświetlenie celu przy słabej widoczności. Długość fali lasera mieści się w zakresie 625–660 nm. Zasilany jest 3 bateriami LR1130.
Wytrzymałe aluminium, norma IPX4
Korpus lunety został wykonany z lekkiego i wytrzymałego aluminium pokrytego powłoką w kolorze black. Solidny tubus spełnia normę wodoszczelności IPX4 zapewnia trwałość i odporność na wstrząsy skutecznie chroniąc układ optyczny przed potencjalnymi uszkodzeniami. Model spełnia normę wodoodporności IPX4, zapewnia ochronę przed zachlapaniem i lekkim deszczem padającym z dowolnego kierunku. Dwuczęściowy montaż umożliwia zamocowanie lunety na szynach RIS 22 mm.
Elementy zestawu
- luneta celownicza
- montaż
- ściereczka do czyszczenia
- klucz imbusowy
- obejma do regulacji
Najważniejsze cechy
- wytrzymałe aluminium
- regulacja powiększenia
- krzyż Mil-Dot
- montaż na szynę 22 mm
- powłoka antyrefleksyjna
- zasilanie baterią CR2032
- IPX 4
Militaria.pl jest dealerem premium marki Specna Arms.
Specna Arms to marka wyspecjalizowana w produkcji replik ASG, ceniona za solidne wykonanie i korzystny stosunek jakości do ceny. Oferowane modele charakteryzują się realistycznym wyglądem i wysoką trwałością. W ofercie znajdują się różnorodne serie - od lekkich modeli CORE™ dla początkujących, przez zaawansowane EDGE™ z metalowymi korpusami i licencjonowanymi oznaczeniami, po topowe repliki PRIME™ z bezszczotkowymi silnikami i nowoczesną elektroniką. Marka współpracuje z renomowanymi firmami, takimi jak Rock River Arms czy Daniel Defense. Specna Arms cieszy się uznaniem zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych graczy airsoftowych.
| Średnica obiektywu | 32 mm |
|---|---|
| Podświetlenie znaku celowniczego | Tak |
| Regulacja paralaksy | Nie |
| Znak celowniczy | Mil-Dot |
| Montaż w zestawie | Tak |
| Zastosowanie lunety | Air Soft Gun, wiatrówki |
| Powiększenie lunety (x) | 2,5-10 x |
| Korekcja dioptryczna okularu | Tak |
| Źrenica wyjściowa | 12.8-3.2 mm |
| Pole widzenia (m /100 m) | 2.71 -9.9 m/ 100 m |
| Kolor główny | Black |
| Odległość od oka | 60-80 mm |
| Korekcja dioptryczna okularu | +2 / -3 |
| Powłoka antyrefleksyjna | Coated (C) |
| Wysokość montażu | Średni |
| Długość | 216 mm |
| Waga | 560 g |
| EAN | 5902543891068 |
| Kod producenta | SPE-10-043898 |
| Producent | Specna Arms |
| EAN |