lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Magazynek do wiatrówki Sig Sauer 1911 Extended Base Plate 4,5 mm
Wykonany z metalu magazynek zaprojektowany z myslą o wiatrówkach Sig Sauer 1911 "Emperor Scorpion" oraz Sig Sauer 1911 "We The People". Magazynek mieści 17 sztuk śrutu BB w kalibrze 4,5 mm, znajduje się w nim także miejsce na kapsułę CO2 12g.
Wytrzymała konstrukcja
Model wykonano z połączenia metalu oraz polimeru. Korpus wykonano z metalu, co zapewnia żywotność oraz realistyczny ciężar. Dolną część wyposażono w przedłużoną stopkę wykonaną z wytrzymałego polimeru, która ułatwia pewne osadzenie go w chwycie oraz sprawniejsze wyjmowanie podczas przeładowania. Taka konstrukcja poprawia ergonomię obsługi, zapewnia stabilniejszy chwyt dolnej części magazynka. Stopka pełni również funkcję ochronną, zabezpieczając dolną część magazynka przed uszkodzeniami przy intensywnym użytkowaniu.
zgodność
Model jest kompatybilny z modelami wiatrówek firmy Sig Sauer:
- 1911 Emperor Scorpion
- 1911 We The People
Najważniejsze cechy
- przeznaczony do wiatrówek Sig Sauer 1911
- pojemność 17 sztuk śrutu BB w kalibrze 4,5 mm
- zasilanie kapsułą CO2
- wykonany z metalu
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Sig Sauer.
Sig Sauer to renomowany producent broni palnej, optyki oraz akcesoriów taktycznych, wywodzący się z Niemiec i USA. Marka jest znana na całym świecie z produkcji niezawodnych pistoletów, karabinów oraz sprzętu używanego przez wojsko, policję i strzelców cywilnych. Sig Sauer inwestuje w zaawansowane technologie, takie jak systemy optyczne BDX (Ballistic Data Xchange) oraz nowoczesne rozwiązania ergonomiczne i balistyczne.
| Rodzaj śrutu | BB (okrągły) |
|---|---|
| Pojemność magazynka | 17 śrucin kalibru 4,5mm |
| Waga | 145 g |
| Materiał | metal + tworzywo sztuczne |
| Kolor główny | Black |
| Kaliber | 4,5 mm (.177 ") |
| Mechanizm indeksujący | sprężynowy |
| Numeracja śrutu | Nie |
| EAN | 798681659555 |
| Kod producenta | AMPC-BB-ES |
| Producent | Sig Sauer |
| EAN |