Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Magazynki do wiatrówek

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

128 produktów

Strona
 1. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  219,00 zł 299,00 zł
  Oszczędzasz 80,00 zł
 2. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  239,00 zł 299,00 zł
  Oszczędzasz 60,00 zł
 3. (21)
  Wysyłka: Natychmiast
  109,99 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,99 zł

128 produktów

Strona
Schowaj Czytaj więcej

Dodatkiem, który znacznie poprawi nasz komfort podczas odwiedzin na strzelnicy wiatrówkowej, są magazynki. Magazynek do wiatrówki jest świetnym dodatkiem podczas strzelania, szczególnie w sprzętach zasilanych kapsułami CO2. Umożliwia nam to ciągłą zabawę, bez zbędnych przerw technicznych na doładowanie śrutu. Jeśli nasz sprzęt posiada system ładowania śrutu, warto zaopatrzyć się w dodatkowe magazynki do wiatrówek. Potrafi to znacząco podnieść nasz komfort zabawy i frajdę z niej płynącą.

W obecnym momencie rozwoju sprzętu strzelającego, magazynki do wiatrówki stosuje się już nawet w klasycznie łamanych wiatrówkach. Najbardziej znanym producentem wiatrówek klasycznie łamanych z magazynkami jest hiszpański producent sprzętu strzelającego Gamo. Firma zgłosiła patent na system przeładowania śrutu w klasycznej wiatrówce łamanej i nazwała go 10x Quick Shoot. W wiatrówkach wyposażonych w taki system ładowania każdorazowo musimy wiatrówkę złamać, aby naciągnąć sprężynę lub tłok gazowy, jednak z ładowania śrutu wyręcza nas system ładujący z magazynkiem. Od dawna za to można spotkać magazynki do wiatrówek w przypadku sprzętów zasilanych gazem, czy to kapsuła CO2, czy też karabinek PCP ze wbudowanym zasobnikiem na gaz.
Magazynek do wiatrówki jest szczególnie popularnym dodatkiem w przypadku krótkich pistoletów wiatrówkowych zasilanych kapsułami CO2. Są to świetne sprzęty do zabawy w dynamiczne strzelanie na niedługim dystansie. W przypadku magazynków do wiatrówek krótkich występują dwa rodzaje takich zasobników. Jeden będzie jedynie magazynkiem mieszczącym jedynie śrut, w postaci magazynka lub łusek w przypadku rewolwerów. Drugi rodzaj będzie scalony z układem gazowym. Pierwsze rozwiązanie doceniają osoby poszukujące sprzętu taniego w eksploatacji, magazynek tylko na śrut jest przystępny cenowo i łatwo umożliwi zgromadzenie większej ilości dodatkowych magazynków. Drugie rozwiązanie, czyli magazynek z układem gazowym doceniają osoby poszukujące sprzętu do treningu strzeleckiego i ćwiczenia obsługi broni. Ma to miejsce ze względu na to, że magazynki z układem gazowym mają wagę, oraz gabaryt zdecydowanie bardziej zbliżone do palnych pierwowzorów. Przed zakupem dodatkowych magazynków warto dokładnie zaznajomić się ze specyfikacją sprzętu, jak i producentem. Wiele modeli będzie bliźniaczo podobnych, a przez różnice w procesie technologicznym podczas wytwarzania sprzętu przez różnych twórców, magazynki mogą się od siebie różnić. Magazynek musi być dobrany pod konkretny model sprzętu. Tylko wtedy mamy gwarancję poprawności działania naszego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Militaria.pl, bogatą w szeroką gamę modeli zarówno wiatrówek, jak i magazynków do nich.

 
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49