Zamów do 22:00 kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek |

00 g 00 m 00 s

Tłumiki do wiatrówek

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii przedstawiamy Państwu tłumiki, kompensatory oraz adaptery.  Korzystając z wiatrówki warto zaopatrzyć się w tłumik do wiatrówek, który wygłuszy strzał. Chociaż wystrzał z większości broni nie jest bardzo głośny, warto mieć możliwość jego wytłumienia. Czasami zbyt głośna broń może przeszkadzać i odbierać przyjemność ze strzelania. Tłumiki działają na zasadzie takiej, że wypływ gazów do atmosfery, które opuszczają lufę, jest rozciągnięty w czasie. Gazy prochowe ostudzają się oraz zmniejszają swoje ciśnienie, dzięki czemu hałas jest wytłumiony. Dostępny jest u nas między innymi tłumik marki Air Arms z serii S400 i S410. Skonstruowany jest on z kilku komór, przez które przelatuje śrut wraz z napędzającym go gazem. Gaz rozprzestrzenia się do poszczególnych komór, przez co traci na ciśnieniu. Powoduje to, że gdy śrut opuszcza tłumik, ciśnienie gazu jest tak niskie, że nie słuchać charakterystycznego huku. Działanie tłumików do wiatrówek może być tak skuteczne, że z odległości 10 metrów nie będzie słuchać żadnego hałasu wywołanego strzałem. Można również zainwestować w kompensator, który wygłusza dźwięk wystrzału poprzez pochłanianie drgań. Aby działanie tłumika było w pełni zadowalające, należy wybierać wśród tłumików do wiatrówek wykonanych solidnie i z materiałów dobrej jakości. W naszym asortymencie posiadamy również adaptery, które pomogą w odpowiednim umocowaniu tłumika do wiatrówki.

Jeżeli oprócz cichego strzelania zależy Ci na wyglądzie Twojej broni, to duża liczba produktów w naszym sklepie pozwoli Ci na dobranie odpowiednich akcesoriów. Dobrze dopasowane tłumiki do wiatrówek wpływają na korzystny wygląd broni. Ważne jest, aby wybrać tłumik i kompensator dopasowany do modelu broni. Podczas wybierania tych przyrządów warto zwrócić uwagę na poziom trudności montażu. Do produktów dostępnych w naszym sklepie dodana jest instrukcja montażu, aby usprawnić zakładanie tłumika lub kompensatora. Sklep Militaria.pl dba o wysoką jakość sprzedawanych produktów oraz zadowolenie klientów. Dostępne produkty pochodzą od producentów znanych i szanowanych na całym świecie. Posiadamy tłumiki do wiatrówek, kompensatory oraz adaptery z niemieckiej firmy Umarex, która jest uważana za lidera w tej branży. Jest to producent replik broni, wiatrówek oraz akcesoriów do samoobrony. Marka histeryzuje się dużą innowacyjnością oraz wysoką dbałością o szczegóły. Innym znanym producentem, którego produkty posiadamy w naszym sklepie jest firma Air Arms. Ta brytyjska firma zdecydowanie stawia na nowoczesne technologie oraz wysoką jakość produktów. Właśnie dlatego wiatrówki pochodzące z tej firmy są uznawana za jedne z najlepszych na świecie. Produkty wykonane z najlepszych materiałów dają gwarancję długoletniego użytkowania oraz maksymalną satysfakcję.

W naszym sklepie zaopatrzysz się również w tłumik do wiatrówki PCP. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie wiatrówka, które jest napędzana sprężonym powietrzem. Ta ekskluzywna broń wyróżnia się wysokimi pomiarami w prędkości, celności, ale również wytrzymałości. Korzystanie z tłumika do wiatrówki PCP nie wpływa negatywnie na celność strzałów, a może ją nawet poprawić. Wiele osób twierdzi, że podczas korzystania z tłumika lot śrutu jest bardziej stabilny. W ofercie posiadamy także tłumik ASG przeznaczony do pistoletu CZ 75D Compact. Jest to replika tłumika wykonana z aluminium. Ten tłumik nie wycisza strzału, ale nadaje broni oryginalny wygląd. Producentem jest firma pochodząca z Dani - Action Sport Games. Jest to firma klasyfikująca się jako lider na rynku światowym wśród producentów replik broni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumików do wiatrówek.