Zamów dziś do 21:00 - dostawa już jutro!

Kabury na wiatrówki

Schowaj Czytaj więcej

Militaria.pl jest największym sklepem oferującym towary z zakresu outdooru, samoobrony oraz szeroko pojętych militariów. W naszej ofercie posiadamy ogromną ilość towarów przeznaczonych do wykonywania wielu aktywności strzeleckich. W tej kategorii umieściliśmy posiadane przez nas kabury do wiatrówek. Kabura jest jednym z podstawowych akcesoriów stosowanych przez osoby uprawiających strzelectwo sportowe. Kabura jest nieodłącznym elementem każdej broni krótkiej. Jej podstawowa funkcja to zabezpieczenie broni w momencie, gdy nie jest ona używana. Umożliwia ona także przechowywanie broni lub repliki blisko siebie, co pozwala na jej szybkie dobycie. Istnieje wiele rodzajów kabur na wiatrówki. W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne kabury polimerowe, klasyczne kabury skórzane oraz najpopularniejsze kabury wykonane z materiałów.

Polimerowe kabury na wiatrówki wykonane zostały z wytrzymałego i trwałego polimeru. Skonstruowane zostały tak, aby dopasowywały się do danego rodzaju wiatrówki. Posiadają zabezpieczenia w postaci specjalnych blokad. Dobycie wiatrówki jest możliwe po naciśnięciu specjalnego przycisku. Ten rodzaj kabury dedykowany jest osobom, które lubią nowoczesne rozwiązania. Na naszej stronie znajdziecie także kabury klasyczne, wykonane ze skóry sprawiających wrażenie wyjętych prosto z dzikiego zachodu. Kabury te znajdą swoich odbiorców wśród miłośników militariów i klasycznego wzoru. Ostatnim, najpopularniejszym rodzajem kabury do wiatrówek jest kabura wykonana z materiału. Są to najczęściej wytrzymałe materiały wykonane np. z Cordury, odpornej na przetarcia i rozdarcia. Największą zaletą tego typu kabur jest doskonała uniwersalność oraz dobra cena. Wiele z nich posiada dodatkowe miejsce na magazynek.
Kabury na wiatrówki dostępne na naszej stronie to modele od renomowanych producentów. Posiadamy modele takich firm jak: Cytac, Helikon czy ASG. Wszystkie wykonano przy użyciu wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem odpowiednich technologii. Kabura najczęściej noszona jest na pasie. Często jednak zdarza się, że konstruowane są tak, aby można było nosić broń pod pachą lub np. na udzie. Nasza oferta kabur do wiatrówek obejmuje także modele udowe oraz na szelkach. Kabura na szelkach pozwala na dyskretne przenoszenie wiatrówki, a kabury stosowane na udach pozwalają zaoszczędzić miejsce na pasku. W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele artykułów do wiatrówek. Oprócz kabur do wiatrówek znaleźć można tutaj także śruty, latarki, lasery, wyciory, płyny do czyszczenia, dodatkowe magazynki oraz wiele innych przydatnych akcesoriów. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Ustaw kierunek malejący

280 produktów

 1. (27)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
Ustaw kierunek malejący

280 produktów

   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49