Montaż Vortex jednoczęściowy Cantilever Precision QR 30 mm 2'' Offset
Niski 1-częściowy montaż przeznaczony do celowników optycznych o średnicy tubusu 30 mm. Konstrukcja z offsetem 2" umożliwia wygodne ustawienie odległości lunety od oka.
wytrzymałe aluminium lotnicze 6061-T6
Wykonany został z aluminium lotniczego 6061-T6, z wykończeniem w postaci matowego czarnego anodowania typu trzeciego, które zwiększa odporność na zarysowania, korozje i zużycie w trudnych warunkach atmosferycznych. Zastosowany materiał jest bardzo lekki i wytrzymały.
montaż przy pomocy QR
Montaż wyposażono w system szybkiego zwalniania (Quick Release) z dźwigniami blokującymi, co zapewnia stabilne mocowanie. Każda obejma skręcana jest za pośrednictwem 4 śrub. Kompatybilny jest z większością szyn RIS/Picatinny.
Najważniejsze cechy
- pasuje do lunet o średnicy tubusu 30 mm
- offset 2"
- jednoczęściowa konstrukcja
- aluminium lotnicze 6061-T6
- anodyzacja typu III
- montaż QR
Militaria.pl jest dealerem premium marki Vortex.
Vortex Optics to amerykańska, rodzinna firma z Wisconsin, działająca od 1989 roku, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu optycznego dla myśliwych, sportowców i służb mundurowych. Oferta obejmuje lornetki, lunety celownicze, kolimatory i monokulary, a każdy produkt objęty jest dożywotnią gwarancją VIP. Vortex wykorzystuje zaawansowane technologie optyczne, takie jak wielowarstwowe powłoki soczewek, pryzmaty BaK-4 i precyzyjne systemy celownicze, co zapewnia doskonałą klarowność obrazu, trwałość i niezawodność. W 2022 roku firma została wybrana przez armię USA jako dostawca systemu celowniczego XM-157 w programie Next Generation Squad Weapon. Vortex stawia na innowacje i indywidualne podejście do klienta, zdobywając zaufanie profesjonalistów i entuzjastów outdooru na całym świecie.
| Szyna montażowa | Picatinny/Weaver |
|---|---|
| Waga | 252 g |
| Mocowanie do broni | Jednoczęściowe |
| Montaż dedykowany dla urządzenia | Luneta |
| Długość | 150,8 mm |
| Średnica tubusu | 30 mm |
| Wysokość montażu | Niski |
| Kolor główny | Black |
| EAN | 875874007048 |
| Kod producenta | 186-137 |
| Producent | Vortex |
| EAN |