Kupiony lata temu na promocji, za te pieniądze, daje radę i nie ma co go porównywać do leathermana, jest dość ciężki, elementów mało ale jako rezerwa w np samochodzie jak najbardziej ok.
Multitool Sayre SKMT-27SLV - Black
Multitool wyposażony w 10 funkcjonalnych narzędzi. Ergonomiczna konstrukcja oraz solidne materiały sprawiają, że sprawdzi się jako część zestawu EDC (Every Day Carry).
Stalowa konstrukcja, czarna powłoka
Szkielet i wszystkie narzędzia wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej pokrytej czarną powłoką, stanowiącą dodatkowe zabezpieczenie przed korozją. Na ostrzu oraz pile umieszczono nacięcia pod paznokieć, które ułatwiają rozkładanie. Konstrukcja rękojeści zapewnia bezpieczny i pewny chwyt, a otwory w niej wycięte zmniejszają wagę multitoola.
10 przydatnych narzędzi
Model wyposażono w 10 przydatnych narzędzi:
- kombinerki
- przecinak do drutu
- ostrze gładkie
- podwójny pilnik
- otwieracz do butelek
- otwieracz do puszek
- wkrętak płaski
- wkrętak phillips krzyżakowy
- ostrze ząbkowane
- piła do drewna
Najważniejsze cechy
- stalowa konstrukcja
- antykorozyjna powłoka
- 10 przydatnych narzędzi
- ergonomiczna rękojeść
- kompaktowe rozmiary po złożeniu
| Długość ostrza | 55 mm |
|---|---|
| Kombinerki | Tak |
| Przecinak do drutu | Tak (integralny) |
| Obciskacz do izolacji | Nie |
| Przyrząd do zdejmowania izolacji | Nie |
| Gniazdo na bity | Nie |
| Nożyczki | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Stal ostrza | Nierdzewna |
| Pilnik | Tak (stalowy) |
| Piła | Tak (integralna) |
| Otwieracz do puszek | Tak |
| Otwieracz do kapsli | Tak |
| Miarka | Nie |
| Korkociąg | Nie |
| Materiały | Stal |
| Długość | 105 mm |
| Waga | 290 g |
| EAN | 6970422013299 |
| Kod producenta | SKMT-27SLV BLK |
| Producent | Sayre |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 160
-
-
Polecam ten multitool tym bardziej za tą cenę jest bardzo wytrzymały i ma całkiem spory wybór narzędzi pomimo tego ma tępy nóż i nie ma blokad narzędzi co przeszkadza
-
Początkowo podchodziłem trochę sceptycznie, m.in. ze względu na dużą przecenę, jednakże muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Multitool jest masywny, teoche ciężki ale sprawia wrażenie wytrzymałego. Do tego błyskawiczna wysyłka ze strony sklepu.
-
Budżetowy multitool, dobrze i estetycznie wykonany. Wszystkie narzędzia wyciągają się bez problemów, kombinerki działają płynnie. Myślę, że to idealna opcja dla kogoś komu szkoda ciorać typowo markowy sprzęt, tu cena gra sporą rolę zdecydowanie na plus.
-
Multitool to bardzo przydatna rzecz, jest praktyczne oraz ergonomiczne. Wszystkie narzędzia w nim chodzą płynnie, nie zacinają się. W rękach leży bardzo dobrze. Polecam wszystkim, bo w nagłych sytuacjach, jeżeli czegoś nie mamy pod ręką to tym możemy sobie poradzić.
-
Multitool Sayre SKMT-27SLV to bardzo praktyczne i solidnie wykonane narzędzie wielofunkcyjne, które sprawdza się w wielu codziennych sytuacjach. Konstrukcja jest kompaktowa, ale jednocześnie wytrzymała, dzięki czemu multitool dobrze leży w dłoni i jest wygodny w użytkowaniu. Poszczególne narzędzia działają płynnie i są łatwo dostępne, co zwiększa funkcjonalność podczas pracy. Całość jest dobrze spasowana i sprawia wrażenie trwałej konstrukcji. Niewielkie rozmiary pozwalają bez problemu mieć go zawsze przy sobie w kieszeni lub plecaku. To uniwersalny sprzęt, który może przydać się zarówno w domu, jak i w terenie.
-
Multitool leży pewnie w dłoni, narzędzia działają płynnie, a całość robi wrażenie solidnego wykonania – zwłaszcza jak na swoją cenę. Dobry multitool w świetnej cenie, który sprawdzi się w domu, podróży czy na biwaku
-
Bardzo solidny multitool, ciężki, wydaje się solidny, nóż bardzo ostry i dobrze tnie, kupiłem jako bajer ale jestem bardzo zadowolony z niego, polecam bardzo
-
Dobrze leży w ręku, ma fajne elementy. Jednak nożyk, który przynajmniej w moim wypadku jest najczęściej używanym elementem jest otwierany od środka, co według mnie jest niepraktyczne. Za tę cenę spoko.
-
W tej cenie ciężko będzie odnaleźć lepszą propozycję. W moim przypadku multitool ten służy jako backup w skrzyni ze sprzętem foto video i jako taki sprawuje się wyśmienicie !
-
Dobry o solidny multitool. Za tę cenę nie znajdzie się nic lepszego. Szkoda że nie jest lżejszy, ale nie można mieć wszystkiego. Dobrze leży w dłoni. Otwiera się bez problemów
-
Dobrze leży w ręku, ma fajne elementy. Jednak nożyk, który przynajmniej w moim wypadku jest najczęściej używanym elementem jest otwierany od środka, co według mnie jest niepraktyczne. Za tą cene spoko.
-
Boisz się zgubić Gerbera czy Leathermana? Kup to, na pewno nie tak wytrzymały - aczkolwiek do tej pory nie pękł na robocie - za to za dużo mniejszą cenę. Podstawowe narzędzia, kompaktowy rozmiar i całkiem solidne wykonanie.
-
Multitool jak za taką cenę to uważam, że jest bardzo dobry. Dobrze naostrzony i dobrze dobrane narzędzia. Jedna gwiazdkę odejmuje za wagę. Jeżeli szukamy czegoś taniego i dobrego, czego nie będzie szkoda jak się zgubi to zdecydowanie polecam.
-
Po zaplaceniu takiej kwoty nie spodziewałem sie niczego lepszego a to co dostałem przerosło moje oczekiwania. Narzędzie jest świetnie wykonane, ładnie zapakowane
Brak opinii