Namiot 2-osobowy Husky Bret - Green
Namiot dwuosobowy w kolorze zielonym, który dzięki zastosowaniu lekkich materiałów, stanowi dobry wybór dla turystów chcących obniżyć wagę swojego plecaka do minimum. Dwa wejścia do namiotu zamykane są zamkiem błyskawicznym. Zamykany przedsionek może być przeznaczony do przechowywania bagażu lub ekwipunku. Wnętrze namiotu wyposażono w moskitierę. Model należy do serii Extreme Lite, która łączy niską wagę transportową z wysoką wytrzymałością materiałów oraz skuteczną ochroną przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
wytrzymała konstrukcja z nylonu i poliestru, powłoka poliuretanowa, odporność na wilgoć
Część zewnętrzną wykonano z poliestru Rip-Stop 210T, który charakteryzuje się lekkością, odpornością na rozdarcia oraz odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Pokrycie tropiku powłoką poliuretanową zapewnia wodoodporność na poziomie 6 000 mm/m2 słupa wody. Materiał jest odporny na promieniowanie UV, zachowując swoje kolory oraz strukturę nawet przy długotrwałym użytkowaniu.
Część wewnętrzną wykonano z nylonu 190T cechującego się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, elastycznością oraz właściwościami termoizolacyjnymi. Podłogę wykonano z poliestru 190T pokrytego powłoką poliuretanową zapewniającą wodoodporność na poziomie 10 000 mm/m2 słupa wody. Odpowiednią cyrkulację powietrza umożliwia otwór wentylacyjny umieszczony pod sufitem. Zapobiega to skraplaniu się wilgoci i zapewnia komfortowe warunki snu
aluminiowy stelaż, moskitiera i kieszenie na ekwipunek
Stelaż namiotu stanowią lekkie i wytrzymae rurki wykonane z duraluminium. Sypialnia została wyposażona w moskitierę chroniącą przed owadami oraz system otworów wentylacyjnych wspomagających przepływ powietrza. Przedsionek zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania obuwia lub wyposażenia, a praktyczna półka podwieszana pod sufitem i kieszeń na ekipunek umożliwiają organizację drobnych akcesoriów.
elementy zestawu
- namiot
- zestaw aluminiowych śledzi
- zestaw naprawczy
- worek kompresyjny
najważniejsze cechy
- ultralekka konstrukcja przeznaczona dla dwóch osób
- wytrzymały tropik z poliestru RipStop 210T
- wodoodporność tropiku na poziomie 6000 mm/m2
- wodoodporność podłogi na poziomie 10 000 mm/m2
- podłoga wykonana z poliestru 190T z powłoką PU
- sypialnia z nylonu 190T
- lekki stelaż z rurek duraluminiowych
- materiał odporny na promieniowanie UV
- dwa niezależne wejścia do namiotu
- przedsionek do przechowywania wyposażenia
- system wentylacji ograniczający kondensację wilgoci
- zestaw naprawczy, śledzie i worek kompresyjny w komplecie
| Waga | 3100 g |
|---|---|
| Wymiary rozłożonego | 150 × 300 × 120 cm |
| Wymiary złożonego | 40 x 15 cm |
| Wentylacja | Siatka |
| Liczba osób | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Przedsionek | Tak |
| Materiał tropiku | Poliester 210T |
| Materiał sypialni | Nylon 190T |
| Materiał podłogi | Poliester 190T |
| Liczba wejść | 2 |
| Tropik | Tak |
| Konstrukcja namiotu | Kopułowy (igloo) |
| Okno | Nie |
| Moskitiera | Tak |
| Stelaż | Duraluminium 7001 T6 |
| Kieszenie do przechowywania ekwipunku | Tak |
| Ochrona UV | Tak |
| Śledzie / szpilki w zestawie | Śledzie aluminiowe |
| Wodoodporność tropiku | 6000 mm/m2 |
| Wodoodporność podłogi | 10000 mm/m2 |
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
| Kolor główny | Green |
| EAN | 8592287008067 |
| Kod producenta | HY-1H0-5568 |
| Producent | Husky |
| EAN |
Splot Rip-Stop chroni materiał przed przetarciami i rozdarciami. Charakteryzuje się dodatkowymi niciami wplecionymi w regularnych odstępach, tworząc wzór w formie siatki. Zapewnia wysoką wytrzymałość tkaniny, podnosi odporność na uszkodzenia mechaniczne, szczególnie rozdarcia.