BLACK WEEKS DO -50% | Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek

Wzrost modela:

Noktowizor Carson Aura Plus 2x-4x

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
899,00 zł
Sugerowana cena producenta 999,00 zł
  • Gwarantowana dostawa - Pon. 24 Lis.
    Zamów do 23:00 - dostawa już w poniedziałek!
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup na raty: 89,90 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 89 punktów = 44,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
899,00 zł

Cyfrowy noktowizor w postaci monokularu, pozwalający rejestrować filmy oraz zdjęcia, które można zapisywać na dołączonej karcie pamięci MicroSD o pojemności 8GB.

Ma powiększenie 2x oraz 4x. Zapewnia jasny, ostry, czarno-biały obraz. Dzięki wbudowanemu iluminatorowi podczerwieni można z niego korzystać w warunkach całkowitej ciemności. Jest zasilany za pomocą 3x baterii AAA. Możliwe są obserwacje na odległość 120 metrów w całkowitych ciemnościach. Istnieje możliwość zmniejszenia ilości FPS w celu ograniczenia zużycia baterii. Ochronę urządzenia zapewnia dołączone etui.

Dane techniczne
Model: Aura Plus NV-250
Powiększenie: 2x/4x
Wyświetlacz: LCD
Pamięć: karta MicroSD 8GB
Regulacja ostrości: Tak
Zasilanie: 3x AAA
Wymiary: 124 x 30 x 63,5 mm
Waga: 130 g
Producent: Carson, USA

Carson


Militaria.pl jest dystrybutorem marki Carson.


Carson to amerykańska marka założona w 1990 roku przez Richarda Camerona, która z niewielkiego projektu szybko rozwinęła się w jednego z globalnych liderów rynku optyki. Firma z siedzibą w Ronkonkoma w stanie Nowy Jork jest największym producentem lup i mikroskopów kieszonkowych w USA, a także cenionym dostawcą lornetek i innych rozwiązań optycznych. Carson posiada już ponad 100 patentów, co podkreśla jej innowacyjny charakter i nieustanne dążenie do podnoszenia standardów. Jej produkty znajdują zastosowanie w edukacji, turystyce, rękodziele, myślistwie czy obserwacji przyrody, a także wśród hobbystów i profesjonalistów. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania i przystępną ceną, dzięki czemu marka zdobyła uznanie w ponad 50 krajach na świecie. Carson jako jedna z pierwszych firm wprowadziła na rynek miniaturowe mikroskopy przenośne, które stały się popularnym narzędziem zarówno w szkołach, jak i w badaniach terenowych.

Więcej informacji
Powiększenie (x) 4
Czas pracy 60 min
Ochrona przed silnym światłem Tak
Typ noktowizora Cyfrowy
Naświetlacz IR Tak
Pole widzenia 175 m/ 1000 m
Rodzaj zasilania 3 x AAA
Rodzaj noktowizora Monokular
EAN 750668011381
Kod producenta NV-250
Producent Carson

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 7

  1. A...
    100%

    Fajny, budżetowy i jednocześnie kompaktowy noktowizor. Idealny na początek przygody z tego typu sprzętem. Nie jestem fachowcem ale na moje potrzeby zdecydowanie wystarczający, wszystko zgodne z opisem.

  2. Ł...
    100%

    Świetny sprzęt, mały i kieszonkowy. Z doświetleniem IR spisuje się znakomicie. Miłym zaskoczeniem okazała się być obecność w pudełku karty 32BG zamiast 8GB, zapewne producent zmienił rewizję sprzętu, bo na pudełku też jest napis 32 GB. Nie wiem jakie bateryjki mieli poprzednicy, ale ja użyłem litowych i po 30 minutach używania nie spadła nawet kreseczka, także trzeba od razu kupić coś mocniejszego niż tanie cynkowe, lub marnej jakości alkaliczne.

  3. A...
    100%

    Bardzo polecam, przyszedł w dwa dni zawinięty grubą warstwą folii bąbelkowej, działa bez zarzutu, świetnie widać nawet w całkowitej ciemności, można przez niego patrzeć w okularach i nadal świetnie widać, jedyny problem to baterie wyczerpują się w około 20 minut więc polecam kupić mocne baterie recharge żeby starczały na długo i nie trzeba było kupować nowych

  4. S...
    100%

    Fajny sprzęt . Super sprawdza się do dyskretnej obserwacji otoczenia wokół domu w sporej odległości. Mieści się w kieszeni.

  5. D...
    100%

    Urządzenie, które zaskoczyło mnie swoim działaniem i jakością. Przy stałym powiększeniu i doświetleniu doskonale widzialne są obiekty z odległości nawet 150 metrów. nagrywa wysokiej jakości filmy jak i robi fajne zdjęcia. Nagrania są z dźwiękiem. Polecam dokupić dobre akumlatorki, bo baterie zjada od razu. Jeden minus, po wyjęciu baterii gubi wszystkie ustawienia.

  6. M...
    100%

    Super rzecz. Fajnie wszystko widać.jedna trzeba mu kupić dobre baterie bo przy zwykłych szybko je wyczerpuje. 10 minut użytkowania i traci ponad 50% mocy.

  7. A...
    100%

    Bardzo dobry i niezawodny sprzęt. Warty każdych pieniędzy. Cena = jakość

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup