Natychmiastowa wysyłka! Darmowa dostawa od 50 zł!

Ochronniki słuchu Peltor WS Alert X Bluetooth

Wysyłka: Natychmiast Koszt dostawy: Gratis
1489,00 zł
Kup na raty: 99,26 zł x 15 rat 0%
Możesz wymienić 148 punktów na 74,00 zł zniżki.
Kup teraz, zapłać za 30 dni
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie
  • Warto dokupić
1489,00 zł

Ochronniki słuchu Peltor WS Alert X z wbudowanym modułem Bluetooth oraz mikrofonem pojemnościowym z redukcją szumów. Technologia Bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie z telefonem komórkowym i prowadzenie rozmów przy użyciu ochronnika słuchu w środowisku o wysokim poziomie hałasu.

Aktywne nauszniki ochronne umożliwiają również bardzo dobre słyszenie dźwięków otoczenia i swobodną rozmowę z osobami znajdującymi się obok. W chwili, gdy dźwięk przekroczy 82dB, ochronnik automatycznie wytłumia hałas i chroni słuch użytkownika. 

Zgodnie z obowiązującą w Europie wartością Single Number Rating (SNR), która służy do określania spodziewanego tłumienia dźwięków, ochronniki zapewniają tłumienie na poziomie SNR 30 dB.

W celu zapewnienia lepszej oszczędności energii, po upływie 4 godzin w trakcie których nie korzystano z żadnych funkcji, dojdzie do automatycznego wyłączenia elektroniki. Jeżeli natomiast dojdzie do tego, że poziom baterii będzie niski, użytkownik zostanie o tym poinformowany przez stosowny komunikat głosowy.

Na jednej czaszy tłumiącej znajdują się przyciski, dzięki którym możliwe jest wygodne włączanie i wyłączanie oraz regulacja głośności - słabo słyszalne dźwięki z otoczenia mogą być wzmacniane. Sama konstrukcja ochronników sprawia, że elektronika jest dodatkowo chroniona przed potencjalnie negatywnym działaniem potu. Sprężyna pałąka gwarantuje dobre przyleganie czasz do głowy.

W zestawie znajdują się:
- ochronniki słuchu Peltor WS Alert X z modułem Bluetooth,
- dwie baterie AA,
- instrukcja obsługi.

Dane techniczne
Tłumienie SNR: 30 dB
Tłumienie H: 35 dB
Tłumienie M: 27 dB
Tłumienie L: 18 dB
Średni czas pracy na zestawie baterii: 70 godzin
Zasilanie: 2 x bateria AA, 2 x akumulator NiMH
Waga: 393 g
Producent: Peltor, Szwecja

Więcej informacji
EAN 4054596921078
Kod producenta MRX21A4WS6
Producent Peltor
Oceń ten produkt jako pierwszy
Dodaj opinię
Dodaj opinię

Anuluj
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49