Bardzo dobry zakup. Przy -15°C bez rękawiczek, nagrzewał się w kilka minut ciepłem samych rąk , utrzymując komfort termiczny (bez dodatkowego ogrzewacza). Bardzo dobra jakość wykonania. Nie widać żadnych niedociągnięć produkcji. Kieszeń na ogrzewacz wystarczająco duża na wszystkie rodzaje ogrzewaczy. Które ze względu na jakość produktu okazały się zbędne. Przy temperaturach 0° okazuje się wręcz zbyt ciepły- konieczne było wietrzenie co jakiś czas. Na pewno będę go zabierał na wszystkie zimowe wędrówki. Rękawiczki nie dają takiej wygody operowania aparatem/ telefonem jak ten gadżet. Zwłaszcza jeśli zależy wam na czasie reakcji (np przy fotografowaniu fauny ) Polecam
Ocieplacz do rąk z możliwością montażu na kamizelkach taktycznych i innym oporządzeniu z systemem MOLLE. Sprawdzi się jako alternatywa dla klasycznych rękawic, zwłaszcza gdy potrzebna jest pełna kontrola nad używanymi narzędziami.
Uszyty z wytrzymałego i odpornego na przetarcia nylonu 500D powleczonego warstwą PU. Wewnętrzny materiał ocieplający stanowi podszewka z polaru z izolacją Primaloft Gold Insulation o gramaturze 170 g/m2, która charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi i krótkim czasem schnięcia.
Model wyposażono w zewnętrzną kieszeń na akcesoria zapinaną zamkiem błyskawicznym YKK oraz wewnętrzną kieszeń przeznaczoną na ogrzewacze do rąk. Elastyczne boczne mankiety dodatkowo zapobiegają utracie ciepła.
W zestawie znajdują się: odpinany pas biodrowy, pokrowiec ze sznurkiem, uchwyty MOLLE oraz rzepy mocujące, dzięki którym ocieplacz można dopiąć do każdego Plate Carriera wyposażonego w panel velcro.
Dane techniczne
Kolor: Kangaroo
Materiał:
- główny: nylon 500D powlekany PU
- podszewka: polar z izolacją Primaloft Gold Insulation (170 g/m2)
Waga: 173 g
Wymiary: 16,5 x 38 x 5 cm
Producent: 5.11 Tactical, USA
Militaria.pl jest dealerem premium marki 5.11.
5.11 Tactical to amerykańska marka powstała na bazie spodni wspinaczkowych zaprojektowanych w 1968 roku przez Royal’a Robbinsa – nazwę zaczerpnięto z poziomu trudności 5.11 w Yosemite Decimal System, uważanego za niemal niemożliwy do pokonania. Marka zasłynęła wśród agentów FBI, a z czasem przekształciła się w globalnego lidera w produkcji odzieży taktycznej, obuwia, plecaków i wyposażenia dla wojska, policji oraz służb ratowniczych. W ofercie znajdują się kultowe modele jak spodnie Stryke, plecaki Rush, pasy Operator Belt i kamizelki TacTec. Sprzęt 5.11 Tactical wykorzystywany jest nie tylko w działaniach operacyjnych, ale również obecny w popkulturze – m.in. w grach Ghost Recon, The Division czy Warzone.
| EAN | 888579606218 |
|---|---|
| Kod producenta | 59396ABR-134 |
| Producent | 5.11 Tactical |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Jakość wykonania - w porządku, bez nadmiarowych nitek. Po włożeniu dłoni "grzeją" od razu. Sprawdzane w zakresie temperatur -6 do ok. -14. Polecam ten ocieplacz.
-
Super rzecz na zimowe wędrówki. Bardzo dobrze grzeje ręce w bardzo szybkim czasie. Bardzo serdecznie polecam każdemu zakupić takowy bo zdecydowanie warto.
-
Genialny gadżet na zimę. Super ogrzewa ręce. Mega przydatna rzecz do codziennego użytkowania w zimę. Polecam bardzo serdecznie bo zdecydowanie warto zakupić takowy.
Brak opinii