NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Wzrost modela:

Okulary przeciwsłoneczne Oakley - SI Fuel Cell Matte Black - Grey

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: w 24 godziny Dostawa: gratis
653,60 zł
Kup na raty: 65,36 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 65 punktów = 32,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
653,60 zł

Ochronne okulary przeciwsłoneczne to doskonałe połączenie nowoczesnej technologii i funkcjonalnego designu. Matowa, czarna oprawka nadaje im uniwersalny i stylowy wygląd, a przyciemniane soczewki w kolorze Grey zapewniają naturalne postrzeganie barw nawet w intensywnym świetle. Dzięki transmisji światła widzialnego na poziomie 18% okulary skutecznie redukują odblaski, zwiększając komfort użytkowania w słoneczne dni.

Rama wykonana z materiału O Matter gwarantuje wyjątkową wytrzymałość i odporność na naprężenia, jednocześnie pozostając niezwykle lekką. Takie rozwiązanie sprawia, że okulary można nosić przez cały dzień bez uczucia dyskomfortu. Konstrukcja oparta na technologii Oakley Three-Point Fit zapewnia idealne dopasowanie, utrzymując soczewki w precyzyjnym ustawieniu względem oczu. Ergonomiczne zawiasy Dual Action CAM zwiększają trwałość i wygodę użytkowania, a szeroka podstawa zauszników oferuje dodatkową ochronę boczną.Dodatkowym elementem podkreślającym jakość wykonania jest metalowe logo Oakley Square O Icon umieszczone na zausznikach.

Wizjer wykonany z wysokiej jakości materiału Plutonite wyróżnia się doskonałą jakością optyczną oraz skuteczną ochroną przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i niebieskim światłem o długości fali do 400 nm. Technologia XYZ Optics maksymalizuje klarowność widzenia pod każdym kątem, eliminując zniekształcenia i zapewniając pełną ostrość obrazu.

Okulary spełniają wymagania normy ANSI Z87.1 zarówno pod względem optycznej jakości, jak i odporności na uderzenia.

W zestawie znajduje się również woreczek z mikrofibry, który umożliwia bezpieczne przechowywanie oraz wygodne czyszczenie okularów.

Dane techniczne
Kolor oprawek: Matte Black
Kolor wizjerów: Grey
Materiał oprawek: O Matter
Materiał wizjerów: Plutonite (poliwęglan)
Transmisja światła widzialnego: 18%
Waga: 33 g
Producent: Oakley, USA

Oakley


Militaria.pl jest dealerem premium marki Oakley.


Oakley to amerykańska marka założona w 1975 roku przez Jima Jannarda. Przełomem w jej historii była premiera gogli O-Frame w 1980 roku, które szybko zdobyły popularność w motocrossie i sportach zimowych. Firma zrewolucjonizowała rynek okularów sportowych, wprowadzając modele takie jak Eyeshades, Frogskins i M Frame – te ostatnie zostały zatwierdzone przez armię USA w systemie APEL i są dostępne w oficjalnym zaopatrzeniu wojska. Oakley rozwija swoje produkty we współpracy z zawodowcami, testując je w ekstremalnych warunkach. W 2010 roku dostarczyła specjalne okulary dla górników uratowanych z zawalonej kopalni w Chile, chroniąc ich wzrok po tygodniach spędzonych pod ziemią. Z ponad 600 patentami i wsparciem grupy Luxottica (od 2007 roku), Oakley jest dziś globalnym liderem w dziedzinie technologii optycznych i akcesoriów sportowych.

Więcej informacji
Materiał szkieł Poliwęglan
Materiał oprawki Tworzywo sztuczne
Kolor oprawki Czarny
Kolor szkieł Szary
Klasa wytrzymałości F
Polaryzacja Nie
Filtr UV Tak
Przyciemnienie Tak
Etui w zestawie Tak
Waga 33 g
Płeć Męska
EAN 700285455358
Kod producenta 14095
Producent Oakley

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 2

  1. W...
    100%

    Okulary spełnią moje wymagania pod względem jakości i wytrzymałości. Używane w survivalu, turystyce krajoznawczej oraz podczas wycieczek rowerowych. Dobrze dopasowane do twarzy, wysoka przejrzystość szkieł. Nic w nich nie uwiera. Bardzo wysoka jakość wykonania. Okulary nie trzeszczą oraz nie wypadają szkła jak ma to miejsce w niektórych tanich okularach. Dobrze trzymają się na nosie oraz gdy są podniesione na głowę. W zestawie fajny woreczek z grafiką.

  2. D...
    100%

    Doskonałe okulary, dobrze sie trzymają się na głowie i nosie, w pomieszczeniach i cieniu dobrze widać kształty i krawędzie nie zlewa się, pod słońce dobrze zaciemniają i boki okularów nie puszczaja światła co jest istotne jak jest ostre słońce z boku. Polecaw wszystkim aktywnym.

Brak opinii