Oprawki polecam tak jak inne produkty ESS
Zamienne oprawki Crossbow Tri-Tech Fit w kolorze Terrain Tan.
Pasują do wizjerów z serii Cross: Crossbow, Crossbow Suppressor i Crosshair.
W zestawie znajduje się nosek.
Producent: ESS (Eye Safety Systems), USA
Militaria.pl jest dystrybutorem marki ESS.
ESS (Eye Safety Systems) to amerykańska marka specjalizująca się w zaawansowanej ochronie oczu dla wojska, służb mundurowych, straży pożarnej oraz entuzjastów sportów strzeleckich. Jej produkty charakteryzują się wysoką odpornością na uderzenia i spełniają surowe normy balistyczne, takie jak MIL-PRF-32432 oraz ANSI Z87. Dzięki innowacjom, takim jak system wymiany soczewek Rollbar Lens Gate™ czy technologia Anti-Fog AVS™, ESS zapewnia użytkownikom komfort i bezpieczeństwo w ekstremalnych warunkach. Marka jest oficjalnym dostawcą okularów ochronnych dla Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych i oferuje swoje produkty w ponad 100 krajach.
| Wartość jednostkowa | 1 szt. |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Odcienie brązu |
| Kolor główny | Terrain Tan |
| EAN | 811533011995 |
| Kod producenta | 13369 |
| Producent | ESS |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 5
-
-
Na rynku są tańsze okulary z atestem ale ESS Crossbow skusiło mnie modułowością. Mając dwa rodzaje ramek (czarne i tan) oraz 2 rodzaje szkieł można utworzyć kombinację na niemal każde warunki i okoliczności. No i co najważniejsze, przygotowanie takiego zestawu można rozłożyć w czasie (nie trzeba na raz wydawać ponad 500 PLN) tylko sukcesywnie dokupować wymienne elementy. Dodatkowo popsucie jednego z elementów (ramka lub szkła) nie powoduje że produkt nadaje się do kosza.
-
Właśnie to mi się podoba w produktach firmy ESS, można dokupić poszczególne komponenty i złożyć sobie nowe okulary. Oprawki te są w 100% oryginalne, jakościowo identyczne jak te kupione z szybkami, wystarczy dokupić szkła lub użyć tych starych. POLECAM
-
Świetne oprawki pasują idealnie do oryginalnych wizjerów ESS Crossbow. POLECAM!!!
-
Równie przyjemne jak czarne, ale przyjemniejsze :) Jakaś odmiana od wszech otaczającej czerni. Jeśli w zespole ktoś używa jeszcze tego modelu jak Ty a nie zmienił oprawki to już się nie pomylicie które są czyje. Wybór padł na nową oprawkę jako drugie okulary - ten sam model od wielu lat! nigdy nie zawiódł, leży idealnie. Szybko się zmienia wizjer ale wolałem mieć osobną oprawkę z drugim kolorem wizjera. Nie patrzyłem na aspekt Ą Ę jak fajnie do zdjęć, ale podobno ten kolor dodaje +10 experience
Brak opinii