Bardzo dobry produkt w dobrej cenie. Sprawdza sie przy czyszczeniu butów wszelkiego rodzaju: zamsz, skóra, materiał, poliestr. Trochę mała pojemność ale trudno.
Pianka czyszcząca w sprayu firmy Coccine przeznaczona do każdego rodzaju obuwia oraz tekstyliów. Zawartość nanocząsteczek pozwala na skuteczne czyszczenie butów mocno zabrudzonych lub po dłuższej przerwie w użytkowaniu. Nie utwardza skóry oraz nie skleja włosków, nie zostawia smug i zacieków.
Dzięki swojej formie produkt jest wydajny, jednolita konsystencja pianki zmniejsza ryzyko przemoczenia obuwia lub użycia zbyt dużej ilości.
Przed pierwszym użyciem, należy przeprowadzić próbę na niewidocznym kawałku materiału.
Dane techniczne
Przeznaczenie: skóra naturalna i syntetyczna, zamsz, nubuk, tekstylia
Pojemność: 150 ml
Producent: Coccine, Polska
| Wartość jednostkowa | 150 ml |
|---|---|
| Ochrona przed zabrudzeniami | Tak |
| Pojemność | 150 ml |
| EAN | 5907546514549 |
| Kod producenta | 55/547/150 |
| Producent | Coccine |
| Data ważności | 2029-06-01 |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 6
-
-
Bardzo dobra Pianka do czyszczenia butów, naprawdę wygodne i skuteczne rozwiązanie, które ułatwia utrzymanie obuwia w czystości. Pianka dobrze radzi sobie z usuwaniem brudu, plam i odświeża materiał
-
Świetna do kurtki czy spodni. Do butów też się nadaje, jednak zostawia lekkie smugi na skórze i trzeba to dobrze rozprowadzić, ale żeby zmyć pozostałości błota jest ok.
-
Sprawdzałem jak działa na skórze zamszowej, poliestrze i poliamidzie, wżarty brud zniknął jak i częściowe zabrudzenia od trawy które ciężko było usunąć także polecam serdecznie ;)
-
Dobrze czyści bez przemaczania obuwia. Polecam.
-
Działa polecam
Brak opinii