Produkt spełnia swoje zadanie. Wykorzystuję go tylko do prania swoich butów trekkingowych. Po praniu obuwie wygląda jak świeżo kupione, a membrany pozostają w nienaruszonym stanie.
Płyn przeznaczony do prania ubrań wodoodpornych z membraną Gore-Tex, SympaTex, eVent oraz wyposażenia turystycznego takiego jak: namioty, plecaki czy buty.
Środek nie wpływa na oryginalną wodoodporność materiału oraz usuwa zabrudzenia, które zatykają pory membrany, przywraca w ten sposób oryginalną oddychalność. Świetnie przygotowuje sprzęt do impregnacji.
Przed praniem należy zapoznać się z zaleceniami pielęgnacyjnymi producenta odzieży. W przypadku prania w pralce stosuje się ok. 45 ml płynu (około połowa nakrętki) na jeden cykl. Zalecany jest program standardowy lub zgodny z wymaganiami pranych tkanin. Jedna dawka wystarcza na około 2 sztuki odzieży.
Podczas prania ręcznego zaleca się stosowanie rękawic ochronnych. Na 10 litrów ciepłej wody należy użyć 45 ml płynu, a odzież namoczyć przez 10–15 minut, następnie dokładnie wypłukać w zimnej wodzie.
Dane techniczne
Pojemność: 315 ml
Producent: Mountval, Polska
| Wartość jednostkowa | 315 ml |
|---|---|
| EAN | 5908226947558 |
| Producent | Mountval |
| Data ważności | 2030-01-01 |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Produkt spełnia oczekiwania, kurtki i spodnie nie przepuszczają wody ale też się nie "zatkały". Wyprałem w tym nawet buty, które były mocno zabrudzone i przepocone i są jak nówki.
Brak opinii