ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI | Do końca pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s

Wzrost modela:

Portfel Magpul Daka Essential Wallet - Black

Ocena:
90% of 100
Wysyłka: Brak towaru
99,75 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Zadzwoń do nas - zaproponujemy podobny towar! +48 713474749
Do góry
99,75 zł

Lekki i kompaktowy portfel wykonany z tkaniny polimerowej o wysokiej wytrzymałości. W portfelu mieści się do 7 kart oraz niezbędna gotówka.

Powierzchnia portfela jest antypoślizgowa i odporna na wodę. Zaokrąglone narożniki i płaska konstrukcja ułatwiają wkładanie portfela do kieszeni. 

Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: polimer
Wymiary: 106 x 71 x 3 mm
Waga: 20 g
Producent: Magpul, USA

Magpul


Militaria.pl jest dealerem premium marki Magpul.


Magpul Industries Corporation to amerykańska firma założona w 1999 roku przez byłego sierżanta USMC Richarda Fitzpatricka. Jej nazwa pochodzi od pierwszego produktu - uchwytu MagPul, inspirowanego polowymi rozwiązaniami ułatwiającymi szybkie wyjmowanie magazynków. Marka zyskała renomę dzięki polimerowym magazynkom PMAG do platform AR-15 i zgodnych ze STANAG, znanym z wyjątkowej trwałości i niezawodności nawet przy amunicji M855A1. Przełomem stał się także system montażowy M-LOK, który pozwala na szybkie mocowanie akcesoriów i został przyjęty jako standard NATO. Firma zbudowała reputację dzięki koncentracji na realnych potrzebach strzelców, a uzyskanie numeru NATO Stock Number dla EMAG otworzyło jej drogę do szerokich zamówień wojskowych.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Czarny
Kolor główny Black
Materiał główny tworzywo sztuczne
Zamknięcie portfela Brak
Waga 20 g
Wymiary 106 x 71 x 3 mm
EAN 840815110774
Kod producenta MAG758-001
Producent Magpul

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 2

  1. r...
    80%

    bardzo fajny, cienki portfelik na kilka kart i dokumenty, tworzywo jest przyjemne w dotyku i antypoślizgowe, akurat na tyle ze nie ma problemu z wyciąganiem go z kieszeni ani obawy ze sam się wysunie. "mieści gotówkę" to trochę przesada, chyba że chcemy składać banknot w harmonijkę, ale nie po to go kupiłem. niestety, po około pół roku noszenia te łączone termicznie warstwy tworzywa zaczęły się rozklejać na brzegach. kupiłem dwie sztuki, czarną i FDE, i w obu musiałem je podklejać kropelką. gdyby nie to byłoby 5 gwiazdek.

  2. w...
    100%

    zajmuje mało miejsca, przetestowane na nartach, mieści dowód, katę, i banknoty

Brak opinii