NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów teraz do Paczkomatu InPost z dostawą jutro!

Wzrost modela:

Rękawice Brandit Finger Stall bez palców - Black

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
Już od 49,99 zł
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
  • Gwarantowana dostawa - czwartek 15.01
    Zamów do 23:00 - dostawa już jutro!
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 4 punkty = 2,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Raty 0% dostępne od 100 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
49,99 zł

Rękawice Brandit Finger Stall bez palców - Black

Czarne rękawice zimowe bez palców wykonane z poliakrylu z warstwą ocieplającą 3M Thinsulate, która zapewnia komfort cieplny i skuteczną ochronę dłoni przed chłodem. Krój rękawic zapewnia komfort i nie krępuje ruchów. 

 

właściwości hipoalergiczne

Dodatkowo materiał ocieplający 3M Thinsulate ma właściwości hipoalergiczne oraz charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wodę i wilgoć.

najważniejsze cechy

  • wykonane z poliakrylu
  • warstaw ocieplająca 3M Thinsulate
  • właściwości hipoalergiczne
  • materiał odporny na wilgoć
  • wygodny krój
Brandit


Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Brandit.


Brandit to niemiecka marka specjalizująca się w odzieży o charakterze militarnym, outdoorowym i streetwearowym. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki jest kultowa kurtka M65, inspirowana oryginalnym wzorem amerykańskiej armii z lat 60-tych. W ofercie znajdują się także funkcjonalne akcesoria, plecaki, torby i dodatki w szerokiej gamie kolorów oraz nowoczesnych kamuflaży.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Czarny
Ocieplenie Tak
Obsługa ekranów dotykowych Tak
Typ materiału Syntetyczny
Typ/przeznaczenie Zimowe
Materiał dodatkowy poliester
Materiał główny akryl
Kolor główny Black
Płeć Męska
Kod producenta 9170-2-
Producent Brandit

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 3

  1. О...
    100%

    Zamawiałem jeszcze w październiku. I oto zima. Przetestowałem te rękawiczki. Do samochodu okazały się cennym atrybutem. Bo kiedy rano wsiadasz do zimnego samochodu, a nie ma podgrzewanej kierownicy, one ratują sytuację. Także na dworze jest w nich całkiem wygodnie.

  2. B...
    100%

    Rękawice wygodne, rozmiarówka bardzo dobra. Materiał bardzo przyjemny, od środka z dodatkowym ociepleniem. Kupiłem je przede wszystkim do strzelania w zimie, ale już teraz sprawdziłem jak trzyma się w nich karabinek - broń się nie ślizga, materiał w żaden sposób nie przeszkadza, a oczywiście wycięcia na palce są doskonałe do ładowania śrutu i dokładniejszych prac.

  3. T...
    100%

    Ciepłe rękawice i wygodne. Używam do strzelania w zimie z wiatrówki.

Brak opinii