lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Szelki taktyczne Savotta Valjas H-Harness - Brown
Szelki taktyczne w kolorze brown przeznaczone do noszenia wraz z pasem taktycznym z serii Valjas. Wykonane w 100% z poliestru, charakteryzującego się odpornością na przetarcia i rozdarcia. Niskoprofilowa konstrukcja sprawia, że szelki mogą być noszone również pod kamizelką taktyczną.
regulacja długości
Szelki zostały wyposażone w regulację długości za pomocą specjalnych klamer Tri-Glide pozwalających dostosować pasy do wymaganej wysokości, a także 4 punkty mocowania zapewniające równomierne rozłożenie ciężaru na ramionach. Na plecach wszyto elastyczny fragment pozwalający na ergonomiczne dopasowanie do postury lub obciążenia.
najważniejsze cechy
- wytrzymały materiał
- przeznaczone do pasów z serii Valjas
- regulacja długości
- 4 punkty mocowania
Militaria.pl jest dealerem premium marki Savotta.
Savotta to fińska, rodzinna marka założona w 1955 roku w Karstula, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji plecaków, toreb, namiotów i wyposażenia polowego dla wojska, ratowników i pasjonatów outdooru. Od ponad 65 lat współpracuje z Fińskimi Siłami Zbrojnymi, dostarczając rozwiązania zgodne z wojskowymi normami jakości. Firma stosuje materiały o najwyższej trwałości, takie jak Cordura czy kompozyt Kareline® łączący odporność z ekologicznym podejściem do produkcji. Do autorskich rozwiązań Savotty należą m.in. system szybkiej regulacji Rapid Adjustment Slider, ramy z płyt polietylenowych oraz konstrukcje cięte laserowo w standardzie PALS/MOLLE. Produkcja w 100% odbywa się w Unii Europejskiej, a każdy etap - od projektu 3D po szycie - nadzorowany jest w fińskiej centrali w Karstula.
| Kolor/kamuflaż | Odcienie brązu |
|---|---|
| Kolor główny | Brown |
| Kompatybilność z molle/pals | Nie |
| Regulacja | Tak |
| Materiał główny | 100% poliester |
| Zapięcie | Sprzączka |
| Pas piersiowy | Tak |
| Możliwość troczenia ekwipunku | Tak |
| Liczba punktów mocowania | 4 |
| Długość | 150 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| System szybkiego zrzutu kamizelki | Nie |
| IRR (Infrared Resistance) | Nie |
| System Buckle Up | Nie |
| Typ szelek | Typ H |
| Waga | 170 g |
| Mocowanie szelek | Pas taktyczny |
| EAN | 6419134205689 |
| Kod producenta | 130515570 |
| Producent | Savotta |
| EAN |