lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Torba MFH Operation 30 l - Black
Torba transportowa w kolorze czarnym o pojemności 30 l. Konstrukcja została wykonana z poliestru 600D zabezpieczonego powłoką PVC. Wygodne użytkowanie torby zapewnia szeroki pas na ramię oraz podwójny uchwyt z zapięciem na rzep. Sprawdzi się zarówno w zastosowaniach taktycznych, survivalowych, jak i do codziennego przenoszenia ekwipunku.
konstrukcja z poliestru, wzmocnione dno
Torba została wykonana w całości z lekkiego i odpornego na przetarcia poliestru 600D. Materiał został pokryty powłoką PVC, która zabezpiecza przed wilgocią oraz zabrudzeniami. Wzmocnione i usztywnione dno wykonane z polietylenu oraz podstawy z tworzywa sztucznego sprawiają, że torbę można położyć na mokrym podłożu bez ryzyka przemoczenia zawartości. Zastosowany materiał zachowuje swoje właściwości nawet po długim czasie, co zapewnia trwałość i odporność na intensywne użytkowanie.
pojemna komora główna, kieszenie na akcesoria
Torba została wyposażona w pojemną komorę główną zamykaną na zamek. Szybki dostęp do zawartości zapewnia klapa z szerokim otwarciem w kształcie litery U. Na górze klapy umieszczono elastyczne linki do transportu ubrań i lekkiego ekwipunku.
Model wyposażono w 5 kieszeni zamykanych na zamki błyskawiczne, które umożliwiają przenoszenie dodatkowego ekwipunku:
- 2 duże kieszenie umieszczone po bokach
- 1 płaska kieszeń na przednim panelu
- 2 kieszenie z siatki umieszczone w klapie
solidny uchwyt i pas naramienny
Torba wyposażona jest w podwójne uchwyty transportowe spinane w centralnej części, co zapewnia stabilny chwyt podczas przenoszenia w dłoni. Dodatkowo zastosowano odpinany pas naramienny z regulacją długości oraz miękkim comfort padem, który redukuje nacisk na bark przy większym obciążeniu.
taśmy kompatybilne z systemem molle, panel velcro
Torba została wyposażona w taśmy kompatybilne z systemem MOLLE, które pozwalają na montaż dodatkowych kieszeni lub zasobników. Dodatkowo, model ma dwa panele Velcro, pozwalające na monowanie dowolnych naszywek lub emblematów.
najważniejsze cechy
- pojemność 30 litrów
- obszerna komora główna
- wykonana z poliestu 600D
- powłoka PVC
- wzmocnione dno
- 5 kieszeni zamykanych na zamek
- górny uchwyt z rzepem
- odpinany pas naramienny
- taśmy kompatybilne z systemem MOLLE
- dwa panele velcro na naszywki
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki MFH.
MFH (Max Fuchs AG) to niemiecka marka z ponad 40-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji odzieży oraz sprzętu militarnego, outdoorowego i survivalowego. Założona w 1981 roku firma z siedzibą w Freyung w Bawarii, jest jednym z największych europejskich hurtowników w swojej branży. W jej ofercie znajdują się produkty własnych marek, takich jak MFH (Mission for High Defence), Fox Outdoor czy Pure Trash, a także oryginalne elementy wyposażenia wojskowego z magazynów NATO. MFH dostarcza swoje produkty do ponad 10000 partnerów handlowych na całym świecie, oferując szeroki asortyment obejmujący odzież taktyczną, plecaki, śpiwory, namioty, noże, akcesoria EDC oraz sprzęt dla służb mundurowych i miłośników aktywności na świeżym powietrzu.
| Waga | 900 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
| Zapięcie komory głównej | Zamek błyskawiczny |
| Dedykowana kieszeń na laptop | Nie |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz | Tak |
| Kolor główny | Black |
| Liczba kieszeni | 5 |
| Wymiary | 50 x 24 x 24 cm |
| Ilość komór | 1 |
| Materiał główny | 100% Poliester 600D |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Pas nośny | Tak |
| Pojemność | 30 l |
| EAN | 4044633252678 |
| Kod producenta | 30646A |
| Producent | MFH |
| EAN |
Panel velcro to obszar z naszytą taśmą rzepową umożliwiającą łatwe mocowanie różnych dodatkowych elementów, takich jak naszywki czy kieszenie.
MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment) to system mocowania wyposażenia taktycznego, wykorzystywany np. w plecakach czy kamizelkach taktycznych. Daje możliwość elastycznego i modułowego umieszczania różnych akcesoriów i kieszeni, co umożliwia personalizację i optymalne dostosowanie przedmiotu do konkretnych potrzeb użytkownika. Jest powszechnie stosowany przez wojsko, służby specjalne oraz miłośników survivalu i outdooru.