Witam. Posiadam tą wiatrówkę już ponad rok i jestem z niej bardzo zadowolony. Ma moc i celność. Ma też odpowiednią wagę i dobrze leży w dłoni. Polecam.
Napędzana sprężonym dwutlenkiem węgla wiatrówka P66 wykonana została z metalu i tworzywa. Zamek wiatrówki, kurek, atrapa decockera oraz drobne elementy wykonano z metalu. Korpus i okładziny pistoletu wykonane zostały z tworzywa sztucznego.
Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, którą umieszcza się w magazynku. Oprócz kapsuły CO2, magazynek mieści w sobie 16 śrucin BB 4,5 mm. Wydajny układ gazowy wiatrówki pozwala na oddanie około 50 strzałów z prędkością 150 m/s z jednego naboju CO2.
Mechanizm spustowy pracuje w systemie SA/DA (ang. single action/double action) - strzelanie jest możliwe z uprzednim napięciem kurka lub z tzw. "samonapinaniem".
Wiatrówka dostarczana jest w polimerowej walizce transportowej, która od wewnątrz wyłożona jest pianką ochronną. Walizka zamykana jest na dwie zasuwki. Dodatkowo za zasuwami umieszczone zostały otwory, które pozwalają na użycie kłódki jako dodatkowego zabezpieczenia przed otwarciem.
W zestawie znajduje się:
- wiatrówka,
- magazynek.
Dane techniczne
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Typ śrutu: 4,46 mm (BB)
Prędkość początkowa: 150 m/s
Pojemność magazynka: 16 szt.
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Waga: 970 g
Długość: 190 mm
Kolor: Fume
Producent: Voltran, Turcja
| Stylistyka | Militarno-taktyczna |
|---|---|
| Materiał osady/szkieletu | Tworzywo sztuczne |
| Klasa celności | Rekreacyjna |
| Rodzaj śrutu | BB (okrągły) |
| Energia początkowa | Poniżej 17 J |
| Prędkość początkowa | 150 m/s |
| Napęd wiatrówki | CO2 12 g |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Kaliber | 4,5 mm (.177 ") |
| Ilość strzałów z jednostki zasilania | 50 b/d |
| Blowback | Nie |
| Magazynek | Tak |
| Pojemność magazynka | 16 śrucin kalibru 4,5mm |
| Przeładowanie śrutu | Ręczne |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Długość całkowita | 190 mm |
| Waga | 0.9 kg |
| EAN | 2010000156285 |
| Kod producenta | T014303 |
| Producent | Voltran |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 9
-
-
Wiatrówka bardzo dobra celność super, trochę już postrzelałem, naboji nie ubywa wiatrówka bardzo solidna i nie ma opcji że się szybko zniszczy , dla początkujących bardzo dobra
-
Jest moc. Za te pieniądza, najmocniejsza wiatrówka, jaką miałem do tej pory. Celność na 15 m zadowalająca. Czasami magazynek się zacina, i trzeba mocniej wcisnąć dźwignie do jego zwalniania, ale to taki drobny niuansik. Oczywiście polecam.
-
Za swoją cenę po prostu ogień. Jakość doskonała. Jestem zadowolony. W przyszłości będę kupował tylko wasze produkty. Pistolet bardzo solidnie wykonany z metalu, plastik nie jest z najtańszych.
-
Polecam
-
Całkiem mocna wiatrówka . Ale jest minus i błąd w opisie podano że jest : " dźwignia zwalniania napiętego kurka (tzw. decocker)." . Niestety to tylko plastikowa imitacja . Ale za tą cenę nie wymagajmy cudów . Taka mała prośba o poprawienie opisu i będzie lux :)
-
Głośny, mocny, bardzo dobre tworzywo, metal wystarczający. Dobry magazynek z praktycznym magnesem. celność i ogólne wrażenie bardzo dobre jak na ten przedział cenowy.
-
Za tę cenę ok. Może trochę zbyt "twardy" naciąg języka spustowego ale można się przyzwyczaić . Generalnie ma "kopa" . W opisie podano że jest : " dźwignia zwalniania napiętego kurka (tzw. decocker)." . Niestety to tylko atrapa , być może że tylko w moim modelu .
-
Teoretycznie ok. Ale : w opisie podano że " po obu stronach pistoletu znajduje się dźwignia zwalniania napiętego kurka (tzw. decocker)" W przypadku mojego egzemplarza to po prostu fikcja , być może w innych coś takiego istnieje . Radzę również dokładnie sprawdzać przesyłkę , w mojej paczce brakowało klucza i zapasowej stopki .
Brak opinii