LETNIA WYPRZEDAŻ DO -40% | Zamów teraz z dostawą jutro!

Wzrost modela:

Wkład hydracyjny GFC Tactical 3L - wz.93 Pantera PL Woodland

Ocena:
94% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 9,99 zł
71,99 zł
  • Zamów teraz z usługą InPost - dostawa już jutro!

Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 7 punktów = 3,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 16
  • Warto dokupić
71,99 zł

Wkład hydracyjny o pojemności 3 litrów został zaprojektowany z myślą o wygodnym dostępie do wody w każdych warunkach. Wykonany z trójwarstwowego polietylenu, zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki nowoczesnym technologiom konstrukcja skutecznie zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń, co gwarantuje wysoką jakość wody.

Szerokie otwarcie wkładu umożliwia szybkie i wygodne napełnianie, a specjalne zabezpieczenie eliminuje ryzyko wyciekania płynów. Dzięki temu użytkownik może bez obaw korzystać z wkładu nawet w trudnych warunkach terenowych.

Rurka została opleciona wytrzymałą tkaniną, która blokuje promieniowanie UV i izoluje zawartość termicznie. Taka konstrukcja pomaga utrzymać wodę w czystości i zabezpiecza ją przed rozwojem bakterii. Wygodny ustnik zapewnia szczelność oraz komfort użytkowania, umożliwiając szybkie nawodnienie w każdej sytuacji.

Dane techniczne
Wykonanie: polietylen
Kamuflaż: wz. 93 "Pantera"
Wymiary pustego wkładu: 430 x 210 mm
Długość rurki z ustnikiem: 1080 mm
Pojemność: 3 litry
Waga: 215 g
Producent: GFC Tactical

Kamuflaż wz.93 "Pantera"

Wzór kamuflażu wz.93 "Pantera" to kamuflaż obecnie obowiązujący w Siłach Zbrojnych RP - pierwszy kamuflaż zaprojektowany i wprowadzony do powszechnego użytku w III RP. Wzór z 1993 roku oferuje połączenie własności mimetycznych i deformujących, dzięki zastosowaniu różnego rozmiaru nieregularnych plam. Kolorystyka oparta na zieleni, brązie i czerni została dostosowana do warunków polskich lasów, czyniąc „Panterę” trafnym wyborem do działań w rodzimym terenie. Umundurowanie w tym kamuflażu stanowi również podstawowe wyposażenie uczniów Wojskowych Klas Mundurowych.

Więcej informacji
Waga 215 g
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Kompatybilność z molle/pals Tak
Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz Tak
Pas piersiowy Tak
Kamuflaż wz. 93 "Pantera" / PL Woodland
Materiał główny polietylen
Pojemność wkładu hydracyjnego 3 l
EAN 5902543610614
Kod producenta GFT-25-016368
Producent GFC
Ocena:
94
4.7/5
Opinie: 16
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj