Zamów do 23:00 z gwarancją dostawy jutro |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Wycior Stil Crin Lizard do karabinów kaliber .22

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
49,99 zł
Dostępne warianty produktu:
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Zadzwoń do nas - zaproponujemy podobny towar! +48 713474749
Do góry
49,99 zł

Wycior sznurkowy przeznaczony do broni długiej w kalibrze .22. Dzięki kompaktowym wymiarom można go przenosić razem z bronią w walizce lub pokrowcu.

Wewnątrz sznurka umieszczone zostały szczotki wykonane z brązu, dokładnie dobrane do kalibru broni oraz gąbki, które odpowiadają za rozprowadzanie i zbieranie nadmiaru preparatów do konserwacji. Takie połączenie zapewnia efektywne czyszczenie przewodu lufy.

Mosiężny ciężarek na początku sznurka ułatwia przewlekanie.

W zestawie znajdują się:
- wycior,
- olej do broni,
- instrukcja.

Dane techniczne
Długość całkowita: 185 cm
Długość wyciora sznurkowego: 85 cm
Długość sznurka z obciążnnikiem: 100 cm
Długość szczotki: 5 cm
Kaliber: .22 
Producent: Stil Crin, Włochy

Więcej informacji
EAN 5905317956635
Kod producenta LIZ-22RF/KIT
Producent Stil Crin

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 3

  1. P... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Wycior sznurowy spełnia moje wymagania. Super czyści pistolecik 22 lr, zajmuje mało miejsca i wraz z olejem spakowany w plastikowy pojemniczek co bardzo ułatwia przechowywanie i transport. Zakupy na militaria.pl jak zwykle przyjemne a dostawa ekspresowa. Polecam.

  2. r... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    porządny sznurek do czyszczenia lufy , w moim przypadku 5.56mm, pasuje idealnie i robi robotę. Duży plus obciążnik na luźnym sznurku który łatwo wyciągnąć przez lufę. polecam

  3. K... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Sznur jest bardzo dobry, zawiera nawet olejek oraz swoje pudełko. Jest dobrej jakości i wytrzymały oraz posiada drucik co nie rysuję lufy lecz idealnie wchodzi i się ładnie kręci. Zdecydowanie polecam, nie jest z tych tanich

Brak opinii