Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Co zrobić ze zużytym sprzętem, na przykład bateriami?

Militaria.pl umożliwia bezpłatny odbiór zużytego sprzętu w miejscu dostawy nowego sprzętu o ile zużyty sprzęt jest kompletny oraz tego samego rodzaju i będzie pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony, tj. według zasady „jeden za jeden”, np. latarka za latarkę. Adresy salonów, w których można pozostawić zużyty sprzęt zgodnie z zasadą "jeden za jeden", znajdziesz tutaj:

Adresy salonów Militaria.pl

Zużyty sprzęt można również pozostawić w punktach odbioru zorganizowanych przez gminę – wykaz punktów dostępny jest na stronie internetowej urzędu gminy lub na stronie: mapa.oddamodpady.pl

Jeżeli na opakowaniu lub sprzęcie znajduje się symbol przekreślonego kontenera na odpady, oznacza to, że zużyty sprzęt należy gromadzić selektywnie a nie łącznie z odpadami komunalnymi.

Selektywne gromadzenie zużytego sprzętu przyczynia się do ochrony środowiska poprzez zmniejszenie emisji składników niebezpiecznych zawartych w sprzęcie.

Militaria.pl może odmówić przyjęcia zużytego sprzętu, który z uwagi na jego zanieczyszczenie stwarza zagrożenie dla życia lub zdrowia osób przyjmujących zużyty sprzęt. W takim przypadku posiadacz zużytego sprzętu powinien przekazać do zbierającego zużyty sprzęt lub prowadzącego zakład przetwarzania.

Odbiór sprzętu dotyczy wyłącznie zamówień realizowanych przez Militaria.pl.

Sprawdź pozostałe pytania w sekcji Nasz asortyment a prawo

Nadal masz wątpliwości?

Skorzystaj z telefonu lub wyślij nam wiadomość

71 347 47 00
zapytania@militaria.pl
Czat
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49