MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Aminokwasy BCAA

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Producent
Cena
Zastosuj

7 produktów

7 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Aminokwasy rozgałęzione, czyli z języka angielskiego BCAA - Branched Chain Amino Acids, to trzy substancje: leucyna, izoleucyna i walina. Występują na rynku w wielu proporcjach. Aminokwasy BCAA Trec Special Forces, dostępne na Militaria.pl, posiadają stosunek 2:1:1, co oznacza dwie części leucyny i po jednej izoleucyny i waliny. Aminokwasy te są najpopularniejszym wyborem, wśród wysokiej klasy odżywek ogólnego zastosowania. Tego typu preparaty stosowane są na szeroką skalę, zarówno wśród zawodników sportów siłowych, jak i amatorów. Suplement jest szczególnie polecany dla osób trenujących sporty sylwetkowe, takie jak kulturystyka oraz sporty siłowe i wytrzymałościowe. Sprawdzi się zarówno dla kolarza, jak i trójboisty. Wykazuje działanie antykataboliczne, czyli chroni nasze mięśnie przed rozpadem. Jest to szczególnie przydatne podczas procesu redukcji, kiedy nie dostarczamy naszemu organizmowi nadwyżek kalorycznych. Stosują go zarówno sportowcy, którzy właśnie się odchudzają, jak i Ci, dla których liczy się zdobycie większej masy mięśniowej.

Leucyna, podobnie jak izoleucyna i walina, to egzogenne aminokwasy. Oznacza to, że powinny być przyjmowane z zewnątrz, a Twój organizm nie jest w stanie ich sam wytwarzać. Leucyna wzmaga działanie insuliny, poprawia syntezę białek i pozwala wykorzystać lepiej potreningowe okno anaboliczne. Zaleca się spożywanie węglowodanów, z których nasz organizm będzie czerpać energię podczas procesu budowy mięśni. Izoleucyna występuje naturalnie w produktach bogatych w białko, takich jak mięso, nabiał czy orzechy. Jest niezwykle istotna podczas syntezy białek. W czasie wzmożonego wysiłku stanowi przekaźnik źródła energii, dzięki czemu pozwala na dłuższe treningi. Walina przyspiesza procesy naprawcze naszych mięśni i pozwala na niwelowanie stresu, który w naszym organizmie wywołuje ciężki trening z dużymi obciążeniami. Aminokwasy BCAA chronią więc nasze mięśnie przed uszkodzeniem, wspomagając także ich szybki i stały rozwój. Trec Special Forces aminokwasy BCAA to preparat wysokiej jakości, który spełnia wyśrubowane normy czystości produktu. Stosowany regularnie pomaga utrzymać prawidłową masę ciała, a w połączeniu z treningiem, wspomaga rozwój muskulatury. Jest niezwykle istotny także podczas uprawiania biegów długodystansowych, ponieważ osłania nasze mięśnie i chroni je przed niekorzystnym katabolizmem.

Aminokwasy BCAA współgrają doskonale z przyjmowaniem białka. Poleca się stosowanie obu tych suplementów, w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. BCAA Aminokwasy poprawiają także samopoczucie i przyspieszają regenerację, dzięki czemu mamy więcej siły i chęci na kolejny trening. Zmniejszają efekt wystąpienia potreningowej obolałości mięśniowej (z angielskiego DOMS, czyli delayed onset muscle soreness), zwanej często błędnie zakwasami. Stanowią doskonałe uzupełnienie suplementacji biegaczy, kolarzy oraz miłośników sportów drużynowych, takich jak piłka nożna czy siatkówka. Stosowanie aminokwasów rozgałęzionych według wielu badań wskazuje na poprawę wydolności i sprawności. BCAA to także jeden z najbezpieczniejszych środków dostępnych na rynku poprawiających naszą wydajność. Pamiętaj, że dla osiągnięcia najlepszych wyników, oprócz odpowiednich suplementów, warto zadbać również o zbilansowaną i zdrową dietę. Nie zapominaj także o treningu, który powoduje stymulację Twoich mięśni do ich wzrostu. W ofercie Militaria.pl znajdziesz wiele rodzajów sprzętu, który pozwoli Ci przyspieszyć osiągnięcie sukcesu. Sprawdź koniecznie takie kategorie produktowe jak skakanki, hantle i sztangi, maty do ćwiczeń, gumy i drążki do podciągania!

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49