MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Odżywki węglowodanowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

12 produktów

12 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W sklepie Militaria.pl dysponujemy odżywkami węglowodanowymi, które są stworzone z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych fizycznie.  Jest to suplement diety, w skład którego wchodzą mieszanki węglowodanów o różnym stopniu przyswajania oraz mogą być także dodawane minerały i witaminy. Odżywki Carbo są tanim oraz łatwo dostępnym suplementem, który dzięki poprawnemu stosowaniu ma pozytywny wpływ na wykonywane treningi. Odżywki, w których skład wchodzą węglowodany, dodają energii oraz poprawiają efektywność regeneracji po treningu. Jest to możliwe, ponieważ odżywka węglowodanowa dostarcza do organizmu glikogen, który jest zużywany podczas intensywnych aktywności. Stosując tego typu odżywki, możesz wykonywać dłuższe treningi oraz o zwiększonej intensywności. Zdecydowanie przyniesie to pozytywny skutek w dążeniu do celu, jakim jest osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Odyżwki carbo mogą być stosowane przez sportowców zajmujących się różnymi dziedzinami, a także przez osoby, które sportem zajmują się rekreacyjnie. Świetnie się sprawdzi przy ćwiczeniach siłowych oraz wytrzymałościowych. Polecany jest także osobom, które trenują sporty walki. Jeżeli zależy Ci na utracie zbędnych kilogramów, to również możesz stosować odżywki węglowodanowe. W procesie odchudzania najważniejszymi elementami jest deficyt kaloryczny oraz aktywność fizyczna. Nie musisz się obawiać wzrostem ilość spożytych kalorii oraz odłożeniem tkanki tłuszczowej po spożyciu odżywki carbo. Stosując ją przed lub w trakcie treningu, zostanie ona całkowicie wykorzystana i spalona przez organizm, dodając przy tym większej ilości energii. Podczas odchudzania, ale także starając się utrzymywać zdrowy tryb życia, należy zwrócić uwagę na swoją dietę. Wykonując intensywne i częste treningi, powinniśmy dostarczać swojemu organizmowi zróżnicowane i pożywne składniki odżywcze o odpowiedniej zawartości witamin. Jeżeli do organizmu nie są dostarczane odpowiednie ilości substancji odżywczych, jego prawidłowe działanie jest zaburzone, co może być powodem osiągania słabych wyników sportowych. Aby móc w pełni cieszyć się zdrowiem oraz szybko osiągać swoje sportowe cele, należy zadbać o pełnowartościową dietę dopasowaną do swojego stylu życia.

Niestety czasem zdarza się, że dieta nie jest odpowiednio dopasowana lub niektóre z podawanych witamin, lub minerałów słabo się przyswajają. Aby wspomóc dostarczanie do organizmu odpowiedniej dawki witamin, odżywki węglowodanowe mają dodatkowo w swoim składzie dawkę witamin. W ofercie sklepu Militaria.pl dysonujemy carbo odżywkami, które w swoim składzie posiadają witaminy E i C. Są to witaminy, które wspomagają walkę z wolnymi rodnikami, które powstają w nadmiernych ilościach podczas wykonywania treningów. Istotną funkcję pełnią witaminy z grupy B, których działanie ma na celu wspomaganie zachodzenia procesów energetycznych w organizmie. Jeżeli w organizmie dojdzie do obniżenia zawartości witamin z grupy B, może to spowodować mniejszą zdolność organizmu do wykonywania ćwiczeń. Najnowsze badania prowadzone nad działalnością odżywek węglowodanowych donoszą o nowych pozytywnych skutkach stosowania tego typu odżywek. Potwierdzony został pozytywny wpływ na zdolność koncentracji podczas wykonywania aktywności. Jest to istotny czynnik w sportach, w których wymagane jest podejmowanie szybkich decyzji. Wiele zalet stosowania oraz niska cena tego typu odżywek sprawia, że cieszą się dużą popularnością wśród sportowców profesjonalnych oraz amatorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odżywek węglowodanowych. Znajdziesz u nas suplementy m.in. firmy Trec Nutrition.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49