MĘSKIE PREZENTY - GWARANCJA DOSTAWY PRZED GWIAZDKĄ
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Witaminy i minerały

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

29 produktów

 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  26,99 zł 29,99 zł
  Oszczędzasz 3,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  15,99 zł 23,99 zł
  Oszczędzasz 8,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  20,99 zł 28,99 zł
  Oszczędzasz 8,00 zł

29 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W sklepie Militaria.pl dysponujemy szerokim asortymentem odżywek dla osób uprawiających różnego rodzaju sport. Posiadamy w ofercie odżywki do stosowania przed treningiem, po treningu, multiwitaminy oraz inne rodzaje odżywek. Jeżeli jesteś osobą, która uprawia sport rekreacyjnie, zawodowo lub w celu osiągnięcia założonych celów, to powinieneś zainteresować się tematem odżywek. Chcąc prowadzić zdrowy tryb życia, należy skupić się na pełnowartościowej diecie oraz aktywności fizycznej. Jednak duża aktywność lub nie do końca zbilansowana dieta może prowadzić do niedoborów witamin oraz składników odżywczych w organizmie. Aby móc w pełni cieszyć się osiąganymi wynikami, należy zadbać o swoje zdrowie. Organizm, do którego będą regularnie dostarczane odpowiednie substancje odżywcze, a także dawki potrzebnych witamin w szyby sposób się zregeneruje oraz pozwoli na uzyskanie lepszych efektów. W naszej ofercie znajdziesz odżywki przeznaczone do zażywania przed rozpoczęciem treningu lub innej aktywności fizycznej.

Jest to rodzaj odżywek, którego zadaniem jest pobudzić organizm oraz wpłynąć na zwiększenie możliwości. Pozwala na utrzymanie lepszej koncentracji, jednocześnie dodając energii. Obecnie ten rodzaj odżywek jest bardzo popularny na rynku. Stało się tak dzięki swojemu wpływowi na rosnącą efektywność wykonywanych treningów. Jeżeli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze sportem, to również możesz korzystać z tego typu odżywek. Pozwolą Ci one na utrzymanie swojej motywacji, przyspieszając uzyskanie pierwszych efektów. Jest to także produkt przeznaczony dla osób, których celem jest redukcja masy ciała. Efektywność działania danej odżywki jest zależna od jej składu. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć odżywki, w których skład wchodzą substancje, które pozwalają na zwiększone uwalnianie tlenków azotu. Takie działania wpływa na wzrost ukrwienia mięśni poprzez zwiększenie światła naczyń krwionośnych. Każda z odżywek przedtrenigowych w swoim składzie posiada substancje pobudzające. Najczęściej wykorzystywana jest kofeina, yerba mate czy naryngonina. To właśnie te substancje odpowiadają za utrzymanie motywacji oraz energii w trakcie wykonywania treningów. Warto także zwrócić uwagę na odżywki, które poleca się do stosowania po zakończeniu treningu. Chcąc uzyskiwać szybkie i widoczne efekty, nie można zapominać o odpowiedniej regeneracji organizmu.

Wykonywanie regularnych i intensywnych treningów może być dużym obciążeniem dla organizmu. Odpowiednio dobrane odżywki potreningowe pozwolą na szybszą regenerację mięśni zmęczonych po treningu oraz wpłyną na uzyskanie szybszych efektów pracy. Istotnym elementem w składzie odżywek potreningowych jest tryptofan, który pobudza organizm do produkcji większej ilości melatoniny, czyli hormonu odpowiadającego za regulację tryby życia. Potreningówka posiadająca taki składnik pozwoli na wyciszenie się oraz wpłynie na utrzymanie zdrowego i regularnego snu. Dysponujemy także wieloskładnikowymi odżywkami węglowodanowymi oraz odżywkami opierających się na kompleksie trzech aminokwasów rozgałęzionych. Każda z tych odżywek ma w sobie substancje, które są bardzo przydatne podczas regularnych treningów. W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz wiele rodzajów odżywek i suplementów przeznaczonych dla osób uprawiających sport zawodowo oraz rekreacyjnie. W naszym sklepie produkty dla siebie znajdą osoby zajmujące się kulturystyką, dążące do poprawy wyglądu swojej sylwetki, a także osoby uprawiające sport dla rozrywki. Niezależnie czy spędzasz weekendy na przejażdżkach rowerowych, czy ćwiczysz codziennie na siłowni, w naszej ofercie znajdziesz produkty przeznaczone dla siebie.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49