MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Odżywki przedtreningowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

18 produktów

 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł 99,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł 99,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 89,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  48,99 zł 54,99 zł
  Oszczędzasz 6,00 zł
 5. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  48,99 zł 54,99 zł
  Oszczędzasz 6,00 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł 44,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł

18 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Odżywki przedtreningowe są to suplementy przeznaczone dla osób, które uprawiają różnego rodzaju sporty. Jeśli regularnie uprawiasz sport, to na pewno znasz chwile, gdy motywacja zaczyna spadać lub tracisz energię. Ma to zdecydowanie negatywny wpływ na treningi oraz sprawia, że uzyskanie założonych celów się oddala. Stosowanie suplementacji przedtreningowej ma na celu pobudzenie organizmu oraz poprawienie jego wytrzymałości i wydolności. Dzięki korzystaniu z suplementów nie musisz robić sobie kilku dni wolnego, aby nabrać sił oraz pomoże Ci on w znalezieniu dodatkowych pokładów energii podczas słabszego dnia. Wykonywanie regularnych treningów jest jednym z istotnych elementów w trakcie budowania większej masy mięśniowej lub starania się o utratę wagi. Warto także pamiętać o zdrowej, zbilansowanej diecie, która pozwoli na dostarczenie do organizmu niezbędnych składników odżywczych oraz witamin. Jednak nie zawsze jest to takie proste, ponieważ nie wszystkie składniki są łatwo przyswajalne lub wybrana przez Ciebie dieta jest uboga w niektóre składniki. W takim momencie również bardzo istotna jest odpowiednia suplementacja.

Jednak najistotniejszymi substancjami w odżywkach przedtrenigowych są te odpowiadające za pobudzenie organizmu. Najczęściej wykorzystywanymi substancjami jest kofeina, yerba mate oraz naryngenina. Są to stymulatory, które poprzez swoje działanie wpływają na układ nerwowy, co poprawia koncentrację oraz dodaje energii do dalszych ćwiczeń. Treningi mogą być dłuższe oraz bardziej efektywne bez odczuwania nadmiernego zmęczenia. Również istotnym elementem w odżywkach przedtreningowych jest kompleks substancji wpływających na zwiększenie liczby uwalnianych tlenków azotu, który wpływa na wzrost ukrwienia w mięśniach. Jest to możliwe dzięki wpływowi substancji na powiększenie się światła naczyń krwionośnych. Mięśnie, które są lepiej zaopatrzone w krew, szybciej się regenerują poprzez sprawniejsze usuwanie produktów ubocznych, powstałych w trakcie wykonywania treningu. Daje to także efekt wizualni powiększonych oraz twardszych w dotyku mięśni. Jeżeli Twoim celem jest szybkie i skuteczne pozbycie się nadmiernej ilości tłuszczu znajdującego się w organizmie, to powinieneś zainteresować się termogenikami. Są to suplementy diety, które wpływają na zwiększenie wydatku energetycznego organizmu. Polega to na pobudzeniu procesu termo genezy, który odpowiada za produkcję ciepła w komórkach organizmu.

Ma to efektywny wpływ na zmniejszenie masy ciała, ponieważ zwiększona produkcja ciepła sprawia, że wydatek kaloryczny wzrasta. W ofercie sklepu Militaria.pl dysponujemy szeroką gamą termogeników, które są wykonywane z naturalnych substancji. W ich skład najczęściej wchodzą ekstrakty z gorzkiej pomarańczy, pokrzywy czy grejpfruta. Skład suplementu wchodzą substancje, które mają wpływ na pobudzanie procesu termogenezy. Tego rodzaju odżywki mogą być stosowane przez osoby, które uprawiają sport na co dzień, ale także przez tych, którzy mają bardziej siedzący tryb życia. W ofercie posiadamy odżywki przedtreningowe, termogeniki, a także odżywki węglowodanowe. Ostatni z wymienionych suplementów świetnie sprawdzą się w celu uzupełnienia cukrów oraz składników mineralnych, do których utraty może dojść w trakcie wykonywania intensywnych treningów. Szeroki wybór wśród rodzajów odżywek sprawia, że każdy z naszych klientów może wybrać produkt przystosowany do siebie w zależności od stopnia wykonywanej aktywności oraz celu. Zarówno osoby trenujące codziennie, jak i wykonujące aktywności raz na jakiś czas, znajdą produkt dopasowany do swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49