MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Apteczki M-Tac

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

15 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  252,00 zł 300,00 zł
  Oszczędzasz 48,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  228,00 zł 280,00 zł
  Oszczędzasz 52,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  228,00 zł 280,00 zł
  Oszczędzasz 52,00 zł

15 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Apteczki M-Tac są profesjonalnym i niezawodnym wyposażeniem, w którym bezpiecznie możesz przechowywać różnego rodzaju niezbędne środki medyczne. Zaprojektowane zostały tak, aby sprostały nawet najtrudniejszym wymaganiom w terenie. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w środowisku militarnym, jak i na użytek cywilny.  

Apteczki M-Tac dostępne w Militaria.pl to modele podręczne i zrywane. Apteczki podręczne wykonane zostały z solidnego i odpornego na przetarcia nylonu HEX. Natomiast wersje zrywane powstały przy użyciu wytrzymałej Cordury 1000D. Zarówno nylon HEX, jak i Cordura zabezpieczają środki medyczne w apteczce przed kurzem, piaskiem, deszczem i innymi czynnikami. Zamki YKK, klamry i solidne rzepy chronią również asortyment apteczki przed zgubieniem.  

Oba modele zostały wyposażone w wewnętrzne taśmy mocujące, które ułatwiają organizację przenoszonych środków medycznych. Warto dodać, że apteczki zrywane są kompatybilne z systemem MOLLE/PALS, dzięki któremu wygodne przymocujesz apteczkę na przykład na plecaku, kamizelce taktycznej bądź na pasie. Modele zrywane umożliwiają odłączenie apteczki od reszty ekwipunku w bardzo krótkim czasie i udzielenie niezbędnej pierwszej pomocy rannej osobie. 

Apteczki marki M-Tac będą świetnym wyborem na różnego rodzaju wyprawy, czy to w związku z wykonywaniem działań, operacji i misji, czy w celach rekreacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apteczek M-Tac w sklepie Militaria.pl 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49