Zamów teraz - dostawa jutro!

Karabińczyki Nite Ize

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

67 produktów

Strona
 1. (13)
  Wysyłka: w 24 godziny
  24,70 zł
 2. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,45 zł
 3. (54)
  Wysyłka: w 24 godziny
  22,00 zł

67 produktów

Strona
Schowaj Czytaj więcej

Karabińczyk to rodzaj pierścienia, który jest przeznaczony do szybkiego i łatwego łączenia ze sobą dwóch elementów. Karabińczyki najczęściej wykonane są z metalu, jednakże karabińczyki wspinaczkowe wykonane ze stopów aluminium lub tytanu dla zwiększenia ich wytrzymałości. Wśród karabińczyków można spotkać modele użytkowe EDC wykonane z tworzywa oraz specjalistyczne karabińczyki wspinaczkowe. Karabińczyki występują w różnych formach, kształtach oraz typach blokad. Najpopularniejsze rodzaje karabińczyków to konstrukcje owalne oraz w kształcie litery D — zarówno symetryczne, jak i niesymetryczne.

Amerykańska firma Nite Ize oferuje wiele rodzajów i modeli karabińczyków. Zarówno klasyczne karabińczyki metalowe w różnych rozmiarach i typach blokad, jak i modele specjalistyczne, zaprojektowane do szybkiego mocowania liny czy wyposażone w otwieracz do kapsli. Karabińczyki Nite Ize wykonane są ze stali nierdzewnej, aluminium lub tworzywa sztucznego, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na obciążenia. W naszej ofercie znajdziecie gotowe zestawy kilku karabińczyków lub pojedyncze sztuki, z pojedynczym zapięciem, podwójnym oraz wersje z blokadą, która chroni przed niekontrolowanym odpięciem karabińczyka.

Karabińczyk to akcesorium przeznaczone dla każdego, podczas wypraw turystycznych, wypadów do lasu lub w góry, a nawet w życiu codziennym jako element EDC. Karabińczyki idealnie nadadzą się do przypięcia drobnych akcesoriów do plecaka, które potrzebujemy mieć pod ręką. Bez problemu można je wykorzystać do przymocowania kluczy do spodni lub kamizelki. Sprawdzą się idealnie w samochodzie, gdy trzeba coś zaczepić, by się nie przemieszczało podczas transportu czy w motocyklu jako element spinający siatkę transportową.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49