Zamów dziś (8.06) do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Karabinki i pistolety Air Arms na zamówienie

Schowaj Czytaj więcej

W kategorii tej oferujemy wiatrówki firmy Air Arms, których nie posiadamy fizycznie na magazynie, a które możemy sprowadzić od producenta i dostarczyć na państwa życzenie w terminie około 90 dni. Płatność wyłącznie przelewem lub kartą. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Przedsiębiorstwo Air Arms zostało założone w 1983 roku. Wiatrówki tej firmy wyróżniają się na tle innych już na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim wiatrówki Air Arms cechuje wysoki standard wykonania oraz szczególna precyzja przy zastosowaniu najlepszych tworzyw i materiałów. W ofercie znajdują się modele wykonane z wysokiej jakości drewna np. jasnej topoli, orzecha czy buku. Wiatrówki można podzielić m.in. na sposób sprężania powietrza. Air Arms proponuje klasyczne modele sprężynowe oraz wersje PCP ( (Pre-Charged Pneumatic ). Egzemplarze PCP strzelają śrutem przy pomocy sprężonego powietrza zmagazynowanego w zbiorniku ciśnieniowym. Największą zaletą modeli PCP jest brak odrzutu co skutkuje bardzo dobrą celnością.

Wiatrówki Air Arms na zamówienie bez wątpienia cechuje najwyższa jakość wykonania z zastosowaniem najlepszych tworzyw i materiałów. Egzemplarze w tej kategorii należą do modeli z najwyższej półki. Karabinki pneumatyczne angielskiego producenta przeznaczone są dla strzelców szukających solidnej i bardzo precyzyjnej wiatrówki o ponadprzeciętnym, rewelacyjnym wyglądzie. W ofercie posiadamy zarówno wersje kalibru 4,5 mm, jak i 5,5 mm. Oferowane przez Militaria.pl wiatrówki Air Arms generują energię kinetyczną poniżej 17 J, więc nie wymagają posiadania zezwolenia na ich użytkowanie.

Ustaw kierunek malejący

31 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

31 produktów

Strona

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49