Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Kawa mielona - zielona, bezkofeinowa, smakowa

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

9 produktów

9 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Kawa należy do najpopularniejszych napojów na świecie. Wytwarzana jest z owoców drzewa kawowca, które są zbierane, a następnie poddane procesowi suszenia. Kawa w saszetkach to propozycja dla osób, którym zależy na wygodzie i łatwości przygotowania kawy. Saszetki z kawą mają niewielkie rozmiary i mieszczą się w kieszeni, są więc idealne dla osób aktywnych, które podróżują i podejmują się różnych aktywności outdoorowych.  

Oferowana przez Militaria.pl kawa mielona w saszetkach dostępna jest wraz z praktycznym filtrem, który umożliwia jej zaparzanie bezpośrednio w kubku. To udogodnienie dla osób, które przebywają w terenie i nie mają możliwości zaparzenia kawy w dedykowanym urządzeniu. Wystarczy włożyć saszetkę do kubka, zalać gorącą wodą i odczekać kilka minut, aż kawa się zaparzy. Zastosowanie filtra sprawia, że przygotowana kawa jest pozbawiona fusów, co ma znaczenie dla wielu osób pijących ten napój. W naszej ofercie dostępna jest także kawa mielona w torebkach typu doypack, które pełnią funkcję zaparzaczy wielokrotnego użytku. W zaparzaczach umieszczona jest odpowiednia ilość kawy, która zapewnia uzyskanie idealnie zbalansowanego smaku. Do wyboru jest również kawa w specjalnych opakowaniach próżniowych, które są odporne na przemakanie.  

W naszej ofercie znajdziesz kawę mieloną producentów takich jak: Bagdrip, Grower's Cup, Hard Beans, czy Trek'n Eat. Kawa pochodzi z wielu zakątków świata, takich jak: Kenia, Brazylia, Etiopia czy Honduras. W zależności od preferencji kawa wyróżnia się odmiennymi aromatami np. czekolady mlecznej z orzeszkami, czarnej porzeczki i jagód, czy też laski wanilii i cytryny.  

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49