MĘSKIE PREZENTY
10.12 | Niedziela handlowa - sklepy stacjonarne otwarte →

Latarki diodowe LED Maglite

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy
Klasa wodoszczelności

31 produktów

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  1099,00 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  389,00 zł

31 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Latarki diodowe amerykańskiej marki Maglite. Znane z solidności i najwyższej jakości wykonania. Od początku istnienia firmy, projektowane i produkowane na terenie Stanów Zjednoczonych. Pierwsza latarka Maglite powstała w 1979 roku. I choć została zaprojektowana z myślą o cywilnym użytkowaniu, to ze względu na wysoką niezawodność, szybko stała się jedną z ulubionych latarek amerykańskich funkcjonariuszy Policji i Straży Pożarnej. Do dzisiaj Maglite pozostaje synonimem solidnej i trwałej amerykańskiej latarki.

W ofercie Militaria.pl można znaleźć wiele modeli latarek LED Maglite. Ciekawym wyborem jest niewielka latarka Maglite LED Mini, zasilana przez tradycyjne baterie AA lub AAA. W sprzedaży posiadamy także większe modele, charakteryzujące się lepszą mocą światła oraz różnymi trybami pracy. Tego typu latarki mogą być zasilane bateriami albo akumulatorami wielokrotnego ładowania. Polecamy ponadto latarkę taktyczną Magtac, którą można łatwo poznać po obecności koronki na głowicy. Taka konstrukcja modelu pozwala np. na użycie latarki jako zbijaka do szyb lub nawet jako broni do walki wręcz.

Latarki Maglite LED charakteryzuje tradycyjny wygląd oraz lekka i kompaktowa konstrukcja. Wyposażono je w mocne obudowy z aluminium lotniczego, które dodatkowo zabezpieczono przed wilgocią za pomocą uszczelniających o-ringów. Warto ponadto wspomnieć o dostępnym w wielu modelach Maglite systemie regulacji skupienia słupa światła poprzez obrót głowicą oraz dostępnym w wybranych latarkach trybie świeczki.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49