Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

Latarki Maglite

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy

46 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  429,00 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  359,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  75,00 zł
 4. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  179,99 zł 225,00 zł
  Oszczędzasz 45,01 zł
 5. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 119,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 6. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  75,00 zł
 7. (17)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 119,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 8. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  75,00 zł
 9. (31)
  Wysyłka: Natychmiast
  179,99 zł 225,00 zł
  Oszczędzasz 45,01 zł

46 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Latarki Maglite to modele, które powstały w Stanach Zjednoczonych, dzięki właścicielowi Mag Instrument Inc. Na początku były wykorzystywane głównie przez służby mundurowe, ale z czasem zyskały popularność na całym świecie. Doceniają je osoby lubiące wszelkiego rodzaju wyprawy, gdzie w wielu sytuacjach jest wymagane użycie sztucznego światła. Latarki marki Maglite to bardzo wydajne urządzenia, które są przeznaczone także dla turystów, obozowiczów, podróżników, oraz wszystkich, którzy potrzebują wydajnego źródła światła do codziennego użytku. 

Dziś latarki Maglite są jednymi z najbardziej popularnych na świecie, głównie za sprawą wysokiej trwałości. Wyróżniają się odpornością na wstrząsy, warunki atmosferyczne i nie psują się w przypadku krótkich kontaktów z wodą. Elementy ich korpusu są wykonane z utwardzonego aluminium, który jest wykorzystywany w przemyśle lotniczym. Dzięki zastosowaniu aluminium lotniczego, w momencie upadku z wysokości, latarki nie ulegają uszkodzeniu. Wyróżnia je także zaawansowany układ optyczny, który jest starannie zaprojektowany i gwarantuje maksymalną efektywność. Producent wyposażył swoje urządzenia w zabezpieczenia antykorozyjne wewnątrz i na zewnątrz, co zapobiega występowaniu rdzy. Wiele modeli zapewnia długi czas świecenia, który sięga nawet do kilku dni. Oryginalnie latarki Maglite były wyposażone w żarówki kryptonowe lub ksenonowe, ale najnowsza linia bazuje na technologii diod LED, co zapewnia niewielki pobór mocy przy bardzo dużej wydajności. 

Latarki Maglite dostępne na Militaria.pl generują wyrazisty strumień światła, który pozwala na dokładne widzenie w ciemnościach. Jeśli szukasz latarki, która będzie odporna na wszelkie uszkodzenia i zapewni Ci duży zasięg światła, to latarka Maglite będzie świetnym wyborem. Sprawdzi się podczas nocnej wyprawy po lesie, czy też w chwili braku prądu w domu.