Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Latarki Mactronic

Schowaj Czytaj więcej

W tym dziale mamy przyjemność zaprezentować szeroką ofertę latarek Mactronic. Mactronic to polskie przedsiębiorstwo elektroniczne z długą historią - sięgającą końca lat 80 XX wieku. Przez ostatnie 30 lat firma ta nieustannie rozwijała się stając największym polskim i jednym z największych w Europie producentów sprzętu oświetleniowego najwyższej jakości. Latarki Mactronic stworzone są zarówno dla użytkowników domowych, turystów, majsterkowiczów, jak i dla profesjonalistów, czyli pracowników służb mundurowych, ratunkowych, militarnych, szukających bardzo dobrego i niezawodnego sprzętu stworzonego do zadań specjalnych. Dostępne w tej kategorii modele są zróżnicowane pod względem mocy, rozmiaru oraz posiadanych właściwości technicznych. Oprócz tradycyjnych, ręcznych latarek znaleźć tu można także latarki czołowe Mactronic, a także doskonałe lampy przeznaczone do campingu.

Ustaw kierunek malejący

22 produkty

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  239,00 zł 269,00 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  209,00 zł 229,00 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
Ustaw kierunek malejący

22 produkty

  Firma Mactronic w swojej ofercie szczególną uwagę zwraca oświetleniu LED. Technologia ta, która wciąż jest rozwijana, w opinii większości użytkowników nie ma żadnych wad, a jej zalety nad standardowym oświetleniem widoczne są na każdym kroku. Przede wszystkim latarki LED charakteryzują się o wiele dłuższym czasem eksploatacji w porównaniu do tradycyjnych latarek. Dzięki zastosowanej diodzie LED czas pracy wynosi około 30 000 – 50 000 godzin. Tak długi czas pracy pojedynczej diody daje pewność, że nie grozi jej szybkie spalenie, co czyni ją o wiele lepszym wyborem od standardowego źródła światła. Latarki Mactronic to bardzo profesjonalny sprzęt stworzony do użytkowania w wielu warunkach. Wiele z dostępnych modeli wyposażonych jest w akumulatory litowo-jonowe, które zapewniają znacznie dłuższy czas pracy baterii, a także posiadają możliwość szybkiego, ponownego naładowania. Niektóre modele można ładować za pomocą ładowarek samochodowych. W tym dziale prezentujemy szeroki wybór najlepiej cenionych na rynku modeli. Jest to oferta czołówek Mactronic oraz tradycyjnych latarek ręcznych.
  Czołówki Mactronic będą świetnym uzupełnieniem naszego ekwipunku oraz sprawdzą wszędzie tam, gdzie potrzebne są nam wolne obie dłonie. Doskonałe na rower, do prac w ciemności oraz do biegania - latarki Mactronic będą doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy potrzebują czołowej latarki, której będą mogli użyć w każdej sytuacji. Dla fanów klasycznych latarek proponujemy wspaniałe modele ręczne, wykonane z wysokiej jakości aluminium lotniczego oraz z opcją skupiania i rozpraszania światła. Mactronic to polska firma specjalizująca się w produkcji drobnych latarek-breloków, latarek kieszonkowych, czołowych oraz oświetlenia rowerowego, szperaczy i reflektorów. Zgodnie z hasłem przewodnim marki – Light Is Our Passion – produkty tej firmy produkowane są z pełną dbałością i sprawdzą się w wielu warunkach. Firma oferuje oświetlenie taktyczne, outdoorowe, rowerowe, dla ratowników, dla przemysłu jak i dla domu. Zapraszamy do przejrzenia oferty latarek Mactronic na naszej stronie.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49