MĘSKIE PREZENTY
10.12 | Niedziela handlowa - sklepy stacjonarne otwarte →

Odznaka policyjna

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Producent

2 produkty

2 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Odznaka policyjna wraz z legitymacją policyjną poświadczają, że dana osoba jest funkcjonariuszem Policji. Na legitymacji policyjnej znajduje się imię i nazwisko funkcjonariusza, numer identyfikacyjny, stopień służbowy, zdjęcie oraz informacja o jednostce organizacyjnej policji, w której funkcjonariusz służy. Legitymacja policyjna wraz z odznaką policyjną pozwalają obywatelowi zidentyfikować funkcjonariusza policji, który wykonuje obowiązki służbowe. Należy zwracać uwagę zarówno na informacje zawarte na legitymacji policyjnej, jak i na odznakę – informacje tam zawarte pozwalają rozróżnić funkcjonariusza od oszusta. W razie wątpliwości powinno się zadzwonić na numer 112 i podać numer odznaki policyjnej funkcjonariusza celem weryfikacji.

Odznaka policyjna ma charakterystyczny kształt gwiazdy z numerem identyfikacyjnym w centralnej części. Do wygodnego przenoszenia legitymacji i odznaki policyjnej może służyć wygodne etui noszone na szyi na łańcuszku. Wewnątrz etui mieści się kieszeń z wszytą folią, przez którą widać legitymację, oraz druga, do której przypina się odznakę policyjną (tak zwaną „blachę”).

W ofercie Militaria.pl znajdują się wykonane z wysokiej jakości skóry etui na legitymację i odznakę policyjną, etui na legitymację Służby Ochrony Państwa, etui na legitymację Żandarmerii Wojskowej, etui na legitymację Agencji Wywiadu, etui na legitymację Straży Granicznej, etui na legitymację Służby Więziennej, Etui na legitymację Krajowej Administracji Skarbowej, etui na legitymację Państwowej Straży Pożarnej oraz Etui na legitymację Straży Miejskiej.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49