Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Pałki teleskopowe 21 cali (53cm)

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Kabura w komplecie z pałką

24 produkty

 1. (49)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł 39,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. (15)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł 85,00 zł
  Oszczędzasz 25,01 zł
 3. (39)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,99 zł 149,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 4. (27)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł 79,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 5. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  479,00 zł
 6. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł
 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

24 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Jednym z podziałów pałek teleskopowych, jakie znajdziesz na naszej stronie, jest podział pod względem długości pałki. Rozmiar pałek teleskopowych waha się najczęściej od 12'' do 26''. W tej kategorii znajdziesz pałki teleskopowe 21 cali, będące najpopularniejszą długością pałki wśród użytkowników. Taki rozmiar stanowi kompromis pomiędzy długimi i ciężkimi pałkami a tymi kompaktowymi. Pałki teleskopowe 53 cm służą za doskonały sprzęt do samoobrony. Stanowią one skuteczne narzędzie w przypadku obrony koniecznej, gdzie niezbędne jest obronienie się przed napastnikiem poprzez założenie dźwigni. Długość pałki w tym przypadku pozwoli Ci zachować bezpieczny dystans między Tobą, a napastnikiem. Pałka tego typu przyda się także w sytuacjach awaryjnych, gdy niezbędne jest wybicie szyby lub pozbycie się innych przeszkód.

Bardzo ważną cechą pałki teleskopowej jest poziom jej hartowania. Pośród pałek teleskopowych 53 cm znajdziesz modele o różnym poziomie zahartowania – na co warto zwrócić uwagę. Im wyżej zahartowana stal, tym będzie ona wytrzymalsza, twardsza i mniej podatna na uszkodzenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku pracowników służb mundurowych, pracowników ochrony, którym teleskop służy jako narzędzie pracy i częstotliwość jego użytkowania jest duża. Pałki teleskopowe w tej kategorii możemy podzielić dodatkowo na modele sprężynowe oraz sztywne. Pałki sprężynowe charakteryzuje wysoka elastyczność, dodatkowo wyróżnia je unikalna konstrukcja – metalowe zwoje sprężyny zakończone gumową końcówką. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań możliwe jest użycie dużej siły bez ryzyka spowodowania poważnych obrażeń ciała. Modele te mogą sprawdzić się dobrze np. podczas ataku dzikich zwierząt. Pałka teleskopowa sztywna jest znacznie skuteczniejszym narzędziem w przypadku groźnego napastnika, kiedy ważą się losy naszego zdrowia i życia. Wyróżnia się wysoką trwałością i odpornością na odkształcenia. Przy jej wykorzystaniu możliwe jest wykonanie dźwigni i podcięcia.

Wybrane modele pałek teleskopowych posiadają w zestawie pochewki do bezpiecznego i wygodnego przenoszenia przy pasku. W ofercie firmy GS spotkacie materiałowe kabury do pałek, natomiast producent ESP wyposaża swoje pałki w polimerowe kabury, które dodatkowo można zamontować do paska pod różnym kątem, w zależności od preferencji użytkownika. Osobom, które szukają swojej pierwszej pałki do samoobrony i nie miały wcześniej do czynienia z tego typu narzędziem, polecamy pałki treningowe o tej samej długości, dostępne także w tej kategorii. Wcześniejszy trening ułatwi Ci prawidłowe korzystanie z teleskopu. W przypadku pałek treningowych rdzeń z tworzywa osłonięty został pianką w pokrowcu z cordury. Wśród pałek teleskopowych 21 cali znajdziesz produkty czołowych zagranicznych producentów artykułów obronnych, takich jak GS, ESP, czy też amerykański ASP. Są to produkty chętnie wybierane przez pracowników służb mundurowych, jak i przez cywilów, szukających odpowiedniego skutecznego narzędzia do samoobrony.