Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Smary do rowerów

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

18 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  10,99 zł 12,90 zł
 2. (7)
  Wysyłka: Natychmiast
  12,90 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  34,99 zł 45,90 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  34,99 zł 39,99 zł
 5. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł

18 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii prezentujemy smary do roweru. Rower, szczególnie użytkowany na co dzień wymaga odpowiedniego rodzaju konserwacji. Wykonywana od czasu do czasu pozwala na maksymalne przedłużenie żywotności naszego pojazdu. Rower uznawany jest za pojazd o nieskomplikowanej obsłudze, jednak jego niewłaściwa eksploatacja bez użycia odpowiednich smarów może doprowadzić do szybkiego zużycia części oraz wystąpienia różnego rodzaju awarii. Zatem odpowiednia konserwacja takich podzespołów jak łańcuch, zębatki, amortyzator oraz innych ruchomych części rowerowych pozwoli na bezproblemową i bezpieczną jazdę. Smary i olejki posiadane przez nas doskonale nadają się do konserwacji tego typu elementów. Powinny stanowić podstawowy element wyposażenia każdego cyklisty chcącego zadbać o swój rower.

Wiosna i lato to miesiące sprzyjające różnego rodzaju aktywnościom fizycznym w tym jazdy na rowerze. Wyciągając nasz zakurzony i nie używany przez zimę rower powinniśmy należycie przygotować go do jazdy. Używając odpowiedniego smaru do roweru powinniśmy zabezpieczyć elementy napędu przed wodą oraz korozją, zwiększając jednocześnie efektywność ich pracy oraz znacząco wydłużając ich czas eksploatacji. Oleju do łańcucha rowerowego nie powinno zabraknąć w domowej skrzynce z narzędziami. Jest to podstawowy środek pielęgnujący i konserwujący powierzchnię łańcucha tak, by odpowiednio zabezpieczyć go przed szybkim zużyciem nawet podczas intensywnej eksploatacji. Należyte zabezpieczenie łańcucha jest szczególnie ważne podczas jazdy w deszczu oraz na różnego rodzaju trudnym i podmokłym terenie. Smar rowerowy jest w stanie odpowiednio zabezpieczyć łańcuch przed błotem oraz piaskiem. Pomaga usunąć zastały brud, kurz i nagar.

Posiadane przez nas smary do łańcuchów rowerowych spełniają najwyższe normy jakości. Produkty te doskonale wkomponują się w wyposażenie naszej domowej skrzynki z narzędziami. Smary te umieszczone w wygodnych aerozolach znajdą swoje zastosowanie również w wielu domowych naprawach. Smar do roweru dzięki uniwersalnemu składowi usprawni pracę zamka w drzwiach oraz pomoże odkręcić zapieczoną śrubę. Wiele z dostępnych można używać jako uniwersalny środek do czyszczenia, konserwacji i smarowania urządzeń mechanicznych, narzędzi i sprzętu technicznego: od kombinerek, przez rower aż po kosiarkę i samochód. Smar do łańcucha rowerowego będzie zatem najlepszym wyborem dla wszystkich chcących dbać nie tylko o rower, ale o wiele innych przedmiotów wymagających dobrego smarowania. Nasz asortyment obejmuje wiele smarów uniwersalnego zastosowania. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.