Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro! Pozostało:

00 g 00 m 00 s

Spodnie 4F długie

Schowaj Czytaj więcej

Wygodne spodnie wyprodukowane przez polską markę 4F. Wykonane z dobrych tworzyw i wykończone z dbałością o detale. W ofercie Militaria.pl znajdziesz spodnie dresowe 4F, które świetnie sprawdzają się podczas treningu np. na siłowni. Są wygodne i rozciągliwe, a materiał, z którego je wykonano jest miękki i przyjemny w kontakcie ze skórą. Spodnie dresowe 4F mogą być również używane na co dzień np. do noszenia w domu.

Ustaw kierunek malejący

5 produktów

Ustaw kierunek malejący

5 produktów

    W sprzedaży znajdują się spodnie 4F o różnych grubościach, co w łatwy sposób pozwala wybrać model dopasowany do pory roku i aktualnej pogody. Większość spodni dresowych i treningowych 4F produkowana jest z połączenia tworzyw syntetycznych oraz naturalnych. Z reguły jest to oddychający poliester oraz miękka i trwała bawełna. W niektórych modelach znajduje się ponadto domieszka elastanu, dzięki której spodnie są wysoce rozciągliwe.
    4F to marka należąca do polskiej firmy OTCF. Oferta przedsiębiorstwa skupia się przede wszystkim na odzieży i akcesoriach sportowych. Są to zarówno rzeczy dedykowane amatorskiemu, jak i profesjonalnemu uprawianiu sportu. O bardzo wysokiej jakości produktów 4F świadczy m.in. to, że z ich rzeczy korzystają liczne Komitety Olimpijskie i Związki Sportowe. Logo 4F możemy zobaczyć np. na odzieży używanej przez Polski Komitet Olimpijski, Polski Komitet Paraolimpijski, Polski Związek Narciarski czy Polski Związek Lekkiej Atletyki. Marka współpracuje także z wieloma zagranicznymi instytucjami sportowymi np. z Łotewskim, Chorwackim czy Helleńskim Komitetem Olimpijskim.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49