Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Spodnie Mil-Tec długie

Schowaj Czytaj więcej

Spodnie Mil-Tec to praktyczny produkt dedykowany miłośnikom militarnego ubioru. Cechuje je wytrzymałość i wygoda noszenia. Spodnie są szyte z tkanin naturalnych, syntetycznych lub połączenia obu tych tworzyw. Można ich używać np. w trakcie rozgrywek ASG lub paintballowych, na wyjazdach survivalowych czy nawet w mieście. W ofercie marki Mil-Tec znajdziemy m.in. spodnie typu BDU, zwane często bojówkami, które cechuje obecność charakterystycznych, obszernych kieszeni typu cargo na udach.

Ustaw kierunek malejący

65 produktów

Strona
 1. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 249,00 zł 339,00 zł
  Oszczędzasz 90,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 289,00 zł 339,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 289,00 zł 339,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 109,99 zł
Ustaw kierunek malejący

65 produktów

Strona
  Spodnie bojówki Mil-Tec wzorowane są na amerykańskich spodniach wojskowych Battle Dress Uniform. Tego typu umundurowanie było używane przez siły zbrojne USA od 1981 do 2008 roku. Mundur BDU miał wiele odmian i modyfikacji, które w zależności od przeznaczenia różniły się materiałem i kamuflażem. W spodniach Mil-Tec BDU znajduje się sześć kieszeni, w tym dwie tradycyjne na biodrach, dwie zlokalizowane z tyłu oraz dwie typu cargo na udach.
  W wybranych modelach spodni znajdują się także takie praktyczne dodatki jak ściągacze w nogawkach czy regulowany pas, dzięki któremu Mil-Tec spodnie można dokładnie dopasować do sylwetki użytkownika. Firma Mil-Tec rozpoczęła działalność w 1971 roku. Siedziba firmy mieści się w niemieckim mieście Rottenburg. Oprócz spodni, marka produkuje także koszulki, rękawiczki, kominiarki, arafatki i wiele innych rzeczy. Odzież wojskowa jest ważnym elementem ich oferty, ale nie jedynym. Mil-Tec oferuje również sprzęt taktyczny, outdoorowy i survivalowy np. plecaki, torby, kabury, kompasy, saperki, krzesiwa itd.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49