Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Termosy M-Tac

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Termos M-Tac niezawodny sprzęt, który sprawdzi się zarówno u osób podróżujących, jak i u tych, którzy prowadzą aktywny styl życia. M-Tac wykorzystuje najnowocześniejsze technologie w swoich produktach, możesz więc być pewien, że termos utrzyma temperaturę napoju przez długi czas. 

Dzięki termosowi M-Tac możesz zawsze mieć przy sobie swoją ulubioną mrożoną kawę w letnie upalne dni, jak również gorącą herbatę w trakcie zimowych wędrówek. Wytrzymała konstrukcja termosów M-Tac zapewnia nie tylko bardzo dobrą izolację, ale również odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak na przykład upadki. 

Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem wielogodzinnych górskich spacerów, czy z termosu korzystasz na co dzień w pracy, termos M-Tac będzie dobrym wyborem. Kolejną jego zaletą jest łatwość utrzymania w czystości, dzięki czemu jego użytkowanie jest proste i wygodne.  

W Militaria.pl wybierzesz termos M-Tac, który sprosta Twoim oczekiwaniom. W naszej ofercie dostępne są termosy o różnych pojemnościach. Szukasz termosu do pracy? Wybierz termos o standardowej pojemności 0,75 l. A może właśnie wybierasz termos na wycieczkę? Polecamy termos M-Tac o pojemności 1,3 l lub nawet 1,6 l, abyś na szlaku cieszył się swoim ulubionym napojem.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49