Zamów do 22:00 kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek |

00 g 00 m 00 s

Personalizowane termosy z grawerem na prezent

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

29 produktów

 1. (21)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł 79,99 zł
 2. (39)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 89,99 zł
 3. (25)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 99,99 zł
 4. (40)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł 129,99 zł
 5. (88)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł 129,99 zł
 6. Brak towaru

29 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii dostępne są wybrane modele termosów, które na Twoje życzenie mogą zostać przez nas wygrawerowane. Personalizowany termos może być świetnym pomysłem na prezent dla miłośników wypraw i wycieczek górskich. Termos z grawerem docenią także osoby, które często podróżują lub spędzają dużo czasu poza domem. 

Termos doskonale sprawdza się do przechowywania żywności i napojów poza domem, szczególnie kiedy temperatura na dworze jest niska. Termosy umożliwiają na przechowywanie posiłku i napoju w pożądanej przez Ciebie temperaturze. Niektórzy korzystają z nich doraźnie, na przykład podczas wycieczek, z kolei dla innych osób termos jest nieodłącznym towarzyszem codziennej pracy lub nauki. Termos z grawerem będzie przypominał o Tobie osobie, która go otrzyma. Grawer jest też dobrym pomysłem na oznaczenie własności. Termos z grawerunkiem, który Twoi bliscy zabierają do pracy, czy na wycieczki łatwiej odnaleźć ze względu na jego charakterystyczne cechy. Termos z grawerem można także sprezentować dziecku. Dzięki wyróżnianiu się naczynia zmniejsza się ryzyko przypadkowego zabrania termosu Twojego dziecka przez inną osobę. Grawerowane prezenty, jak termosy, są również ciekawym pomysłem, aby docenić ciężką pracę Twoich pracowników. 

W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz termosy wysokiej jakości od cenionych i znanych producentów jak Esbit i Rockland. W asortymencie naszego sklepu dostępne są zarówno termosy na napoje, jak również termosy obiadowe. Produkty, które mogą zostać przez nas przyozdobione grawerem to termosy o pojemnościach: 0,5l, 0,75l i 1l.