MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Żarówki do latarek

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

3 produkty

3 produkty

Schowaj Czytaj więcej

W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz różne modele zamiennych żarówek do latarek. Gdy światło emitowane przez Twoją latarkę jest słabe lub przestało ono już spełniać swoją funkcję na optymalnym poziomie, może oznaczać to, że obecnie znajdująca się w Twojej latarce żarówka uległa zepsuciu lub zniszczeniu. Aby móc dalej cieszyć się zadowalającą pracą latarki oraz światłem wysokiej jakości w każdej sytuacji, warto zdecydować się na zakup nowych żarówek do latarki. Dostępne w naszej ofercie żarówki wymienne można w prosty i szybki sposób zamontować w swojej latarce. Łatwe w montażu żarówki nie powinny nikomu sprawić trudności w trakcie wymiany. Dzięki dostępności żarówek różnego rodzaju każdy z naszych klientów może dopasować produkt do swoich preferencji. Posiadając przy sobie zapas dodatkowych żarówek, nie musisz obawiać się o nagłą utratę światła w najmniej oczekiwanym momencie. Stabilne i niezawodne światło jest bardzo istotnym aspektem podczas wykonywania różnego rodzaju prac, ale także przyda się przy wieczornych spacerach czy w trakcie podróży.

Wybierając się w podróż lub wieczorny spacer, warto zabrać ze sobą latarkę, która pozwoli na oświetlenie drogi. Latarka jest jednym z najbardziej niezbędnych przedmiotów, który powinien znaleźć się w naszym ekwipunku, decydując się na spędzaniu czasu na zewnątrz w różnej formie. Odpowiednio dobrana latarka pozwala na prowadzenie lepszych i bardziej efektywnych obserwacji, a także może się przydać do dawania różnego rodzaju sygnałów. Dobrej jakości latarka przyda się także podczas wykonywania pracy, gdy widoczność może ulec ograniczeniu. Warto zadbać, aby posiadane przez nas latarki były zawsze gotowe do użytku, w każdej sytuacji. Latarka w trakcie użytkowania może być narażona na różne uszkodzenia, co może wpłynąć negatywnie na intensywność jej pracy. Jednakowo podczas podróży, w pracy, a także w domu, gdy dojdzie do uszkodzenia latarki, może to być sporym problemem. Dlatego warto mieć przy sobie żarówki do latarek, które bez problemu można wymienić, gdy dojdzie do uszkodzenia poprzedniej żarówki. W sklepie Militaria.pl znajdziesz kilka modeli żarówek, aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć produkt odpowiednio dopasowany do stawianych mu wymagań. Dysponujemy między innymi żarówkami xenonowymi, które od standardowych kryptonowych żarówek różnią się lepszą wydajnością oraz dłuższym czasem działania. Żarówki do latarek xenonowe emitują mocne światło w jasnych, białych barwach.

W ofercie posiadamy także halogenowe żarówki wymienne do latarek. Jest to model żarówek, które w swoim wnętrzu mają gaz halogenowy, natomiast w żarówkach sztandarowych znajduje się w tym miejscu azot lub argon. Żarówki halogenowe mają wiele zalet jak na przykład dłuższy czas pracy czy jaśniejsze oraz bardziej intensywne świtało. Jedną z najistotniejszych zalet tego typu żarówek jest ich dłuższe działanie, co jest spowodowane lepszą żywotnością żarnika. Wiele dostępnych w naszej ofercie żarówek przeznaczonych jest do użytkowania w połączeniu z pracą baterii alkaicznych AA lub AAA. Chcąc sprawić, że Twoje latarka będzie niezawodna w każdej sytuacji, warto zdecydować się na zakup dodatkowych, wymiennych żarówek przeznaczonych do latarek. Dzięki temu zapewnisz sobie spokój oraz pewność, że Twoja latarka zawsze będzie gotowa do pracy. Odnajdziesz tutaj model żarówki, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą żarówek przeznaczonych do latarek dostępnych w naszej ofercie sklepu Militaria.pl.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49