Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro!

Nakładki, filtry i dyfuzory do latarek

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

19 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,40 zł 16,00 zł
  Oszczędzasz 1,60 zł
 2. (13)
  Wysyłka: Natychmiast
  55,00 zł 75,00 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  8,99 zł 19,99 zł
  Oszczędzasz 11,00 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,99 zł 39,99 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  19,80 zł 22,00 zł
  Oszczędzasz 2,20 zł
 6. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  32,40 zł 36,00 zł
  Oszczędzasz 3,60 zł
 7. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  71,10 zł 79,00 zł
  Oszczędzasz 7,90 zł
 8. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  53,10 zł 59,00 zł
  Oszczędzasz 5,90 zł
 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

19 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii zostały umieszczone nakładki oraz dyfuzory do latarek. W sklepie Militaria.pl dysponujemy szeroką ofertą różnego rodzaju nakładek oraz dyfuzorów przeznaczonych do użytkowania wraz z latarkami. Latarka jest bardzo istotnym elementem wyposażenia u każdego podróżnika, ale powinien ją posiadać każdy, ponieważ może się przydać w wielu sytuacjach dnia codziennego. Wybierając się na ryby, wieczorny spacer lub do pracy warto zabrać ze sobą latarkę, która pomoże Ci odnaleźć drogę lub pozwoli na dokonanie efektywniejszych obserwacji podczas ograniczonej widoczności. Latarki są też niezbędnym wyposażeniem różnego rodzaju służb mundurowych. Światło swojej latarki można modyfikować za pomocą różnego rodzaju nakładek. Dzięki nim możesz zmieniać kolor oraz intensywność emitowanego światła. Może to być pomocne w wielu sytuacjach oraz wpłynąć korzystnie na użytkowanie latarki. W naszym sklepie dysponujemy szerokim asortymentem nakładek, aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć idealny produkt dla siebie.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli nakładek na latarki, które poprzez swój kształt i kolor tworzą z latarki kolorową pałkę. Jest to model nakładki często wykorzystywany na całym świecie przez policjantów, ratowników medycznych oraz kontrolerów ruchu. Kształt oraz kolory nakładki sprawiają, że podczas słabych warunków atmosferycznych nadawane sygnały są wyraźnie widoczne na przykład dla kierowców. Użytkowanie nakładki w nocy lub w trakcie zmierzchu nie jest nieprzyjemne dla osoby obserwującej. Ten rodzaj nakładek pozwala na wygodne i efektowne kierowanie ruchem, gdy dojdzie do wypadku lub jest potrzeba zmiany ruchu. Nakładki na latarki są dostępne w trzech kolorach takich jak biały, czerwony i żółty, aby można je było dopasować w łatwy sposób do aktualnie panujących warunków. Warto także zwrócić uwagę, z jakich materiałów są wykonywane dane nakładki. Dyfuzory do latarek przeznaczone do kierowania ruchem wykonywane są tworzywa charakteryzującego się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia oraz niską wagą. Pozwala to na wygodne użytkowanie latarki wraz z nakładką bez obaw o jej uszkodzenie. Dużą zaletą dyfuzorów do latarek jest możliwość korzystania z nich zarówno podczas wysokich, jak i bardzo niskich temperatur.

Znajdziesz także nakładki na latarki, które dzięki obecnym w nich filtrom zmieniają kolor emitowanego światła. Kolory te odgrywają bardzo dużą rolę w wielu sytuacjach. Światło zielone świetnie sprawdzi się do obserwacji zwierząt, ponieważ taki kolor światła jest dla nich mniej widoczny. Pozwala także na lepsze uwydatnienie konturów obserwowanych w ciemności obiektów. Sprawdzi się także do gier terenowych, ponieważ ułatwia odczytywanie mapy oraz zapewnia lepszą widoczność podczas mgły. Również często wykorzystywane jest światło niebieskie. Ten kolor użytkowany jest przez służby specjalne oraz służby bezpieczeństwa. Światło w takim kolorze pozwala na łatwe dostrzeżenie śladów lub wyodrębnienie na podłożu cieczy. Warto także zwrócić uwagę na światło czerwone, które również ma wiele zastosowań. Jako że jest to światło o obniżonej widoczności z większych odległości, świetnie sprawdzi się do wykonywania zadań specjalnych. Także wędkarze chętnie korzystają ze światła czerwonego, ponieważ wpływa ono przyciągająco na młode ryby. Oprócz kolorowych filtrów posiadamy także nakładki, które wpływają na rozbicie emitowanego przez latarkę światła. Pozwala to na oświetlenie większej przestrzeni za pomocą jednego źródła światła. W szerokiej ofercie sklepu Militaria.pl każdy z naszych klientów znajdzie nakładki na latarki, które będą spełniać jego wymagania oraz pozwolą na wydajniejsze użytkowanie swojej latarki.