MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Baterie do latarek

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

45 produktów

 1. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  12,99 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  9,99 zł
 3. (30)
  Wysyłka: Natychmiast
  5,99 zł 9,99 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 4. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  9,99 zł
 5. (30)
  Wysyłka: Natychmiast
  1,99 zł 2,99 zł
  Oszczędzasz 1,00 zł
 6. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  5,99 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  6,99 zł
 8. (8)
  Wysyłka: 3 dni
  5,99 zł 7,99 zł
  Oszczędzasz 2,00 zł
 9. (62)
  Wysyłka: Natychmiast
  3,99 zł 7,00 zł
  Oszczędzasz 3,01 zł
 10. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  3,50 zł 5,00 zł
  Oszczędzasz 1,50 zł
 11. (24)
  Wysyłka: Natychmiast
  2,99 zł
 12. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  7,99 zł
 13. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  4,69 zł
 14. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  2,24 zł
 15. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł 22,99 zł
  Oszczędzasz 8,00 zł
 16. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł 59,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 17. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  4,99 zł

45 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W ofercie sklepu Militaria.pl znajdą Państwo szeroki asortyment baterii do latarek z wielu renomowanych firm. Wśród liderów w produkcji baterii można wymienić Energizer, Varta, Panasonic czy Duracell. Są to firmy cieszące się na rynku dużą popularnością oraz uznaniem wśród klientów. Są to firmy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu można w pełni polegać na oferowanych przez nich produktach. Jeżeli dysponujesz latarką czerpiącą moc z baterii, to są one podstawowym elementem Twojego ekwipunku. Sprawna latarka zdecydowanie przyda się podczas spaceru lub innej aktywności wykonywanej nocą, lub przy niedostatecznej ilości światła naturalnego. Wybierając się na różnego rodzaju wycieczki, warto mieć ze sobą zapasową ilość baterii. Zabezpieczy to przed nagłą i niechcianą utratą źródła światła. Podczas zakupu warto zdecydować się na baterie produkowane przez sprawdzone marki. Gdy podczas podróży potrzebujemy latarki, chcemy mieć pewność, że używane przez nas baterie nie zawiodą. Baterie do latarek są jednorazowo wykorzystywanym źródłem do zasilania światła, które po całkowitym wykorzystaniu jest utylizowane.

Energia elektryczna znajdująca się w bateriach powstaje w wyniku występujących wewnątrz reakcji chemicznych. Konstrukcja baterii złożona jest z jednego lub większej liczby ogniw, które pozwalają na otrzymanie napięcia zasilania. W ogniwach pierwotnych, czyli nieładowalnych, wykorzystywanych w budowie baterii, zachodzi stała reakcja chemiczna, która wytwarza prąd. W ofercie mamy szeroki wybór baterii do latarek. Przy wyborze odpowiedniej baterii do swojej latarki warto zwrócić uwagę, z czego wykonana jest bateria oraz jaką moc potrzebujemy. Jednym z najważniejszych parametrów podczas wyboru odpowiedniej baterii do latarki jest jej wytrzymałość. Można to określić za pomocą długości czasu przechowywania, nim dojdzie do całkowitego samorozładowania. W asortymencie mamy wiele modeli jednych z najbardziej popularnych baterii, czyli alkaiczne. Ten rodzaj baterii jest znany i wykorzystywany od 1959 roku. Baterie alkaiczne mają wiele zalet, co wpływa na ich wysoką popularność. Wśród zalet można wymienić dużą pojemność oraz długą żywotność. Często na żywotność baterii ma wpływ sposób i miejsce, w jakim jest przechowywana. Jednak warto zauważyć, że baterie alkaiczne mogą być przechowywane od 4 do nawet 8 lat. W porównaniu do innych dostępnych rodzajów baterii to właśnie alkaiczne mają najmniejsze prawdopodobieństwo rozlania znajdującego się wewnątrz elektrolitu. Oprócz tego typu baterii dysponujemy również różnymi modelami baterii litowych czy litowo-żelazowych.

Tak jak i przed chwilą opisywane baterie, te też posiadają szerokie zastosowanie oprócz zasilania latarek. Baterie litowe charakteryzują się dużą tolerancją na nagłe wahania temperatury. Baterie nie ulegną zniszczeniu w temperaturze -35°C i w wysokiej temperaturze sięgającej +60°C. Taka odporność jest bardzo przydatna podczas podróży i używania latarki w różnych warunkach. Również zaletą latarek litowych jest bardzo długi czas przechowywania, który może osiągać nawet 15 lat. Baterie do latarek występują zarówno w formie niewielkich 'pastylek', jak i klasycznych paluszków oraz baterii o większych rozmiarach. Szeroki wybór pozwala, aby każdy z naszych klientów wybrał odpowiednią baterię do swojej latarki. Podczas korzystania z latarki stały dostęp do zasilania jest bardzo ważny, dlatego warto mieć przy sobie zapas niezawodnych baterii.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49