LETNIA WYPRZEDAŻ DO -40% | Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek

Wzrost modela:

Nakładka sygnalizacyjna Mactronic do latarki Falcon Eye Alpha 2.4

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
29,99 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 1
  • Warto dokupić
29,99 zł

Nakładka sygnalizacyjna dedykowana do latarek Falcon Eye Alpha 2.4 FHH0116. Wykonana z tworzywa sztucznego.

Po zamontowaniu na latarce umożliwia rozproszenie światła. Tworzy wraz z latarką widoczny z dużej odległości czerwony punkt świetlny, który jednocześnie nie razi obserwatora.

Zwiększa widoczność w słabych warunkach oświetleniowych. Doskonale sprawdza się jako narzędzie kontroli ruchu oraz w zastosowaniach ratunkowych.

Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne
Długość: 146 mm
Średnica wewnętrzna: 43,5 mm
Średnica zewnętrzna: 49,5 mm
Waga: 30 g
Producent: Mactronic, Polska

Mactronic


Militaria.pl jest dealerem premium marki Mactronic.


Mactronic to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu zaawansowanych systemów oświetleniowych dla służb mundurowych, wojska, ratowników oraz użytkowników profesjonalnych. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji latarek, lamp ekspedycyjnych, oświetlenia nahełmowego i strefowego. Mactronic stawia na zrównoważony rozwój - wdraża ekologiczne procesy produkcyjne i ogranicza plastik w opakowaniach. Współpraca z amerykańską firmą Streamlight oraz własna produkcja w Polsce pozwalają Mactronic łączyć światową technologię z lokalnym know-how.

Więcej informacji
EAN 2007696524023
Kod producenta FHH0116-CONE-R
Producent Mactronic
Ocena:
100
5/5
Opinie: 1
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj