Spodziewałem się, że buty będą lepszej jakości – czuję się zawiedziony :( Wewnętrzna wyściółka szybko się przetarła, w jednym z butów pięta przebiła się przez spód (na zdjęciu widać pęknięcie białej podeszwy). Teraz chodzenie stało się niewygodne, czuję nacisk na piętę, a wkładki wcale nie pomagają. Natomiast sama podeszwa wydaje się solidna i prawie nie nosi śladów zużycia. Załączam zdjęcie.