Niestety srogo się zawiodłem. Potwierdzam problemy z zakładaniem. To droga przez mękę. Największym jednakże problemem jest źle wszyta i niewklejona warstwa gore, która marszczy się w przypadkowy sposób w newralgicznych miejscach. Od razu po założeniu było czuć, że tam gdzie są te pomarszczenia natychmiast zrobią się pęcherze. A kupiłem te buty z myślą o kilkudziesięciokilometrowych marszach w terenie. Jakość wykonania fatalna. Chciałem wypróbować Salomony jako zamienniki Lowa i to był błąd. Do tego cena z czapy. Myślałem, że zapłacę za jakość i komfort, ale w Kambodży najwyraźniej nie umieją w buty. Zmuszony jestem odesłać i szukać dobrych butów dalej.