dobra replika kalasha ax74u. to skrócona wersja. ponadto można złożyć stosy celowanie jest nieco niewygodne, radzę kupić celownik laserowy lub kolimator. istnieje Mocowanie paska do montażu celowników i innych zestawów karoserii. skromny sprzęt, radzę od razu kupić naboje, uniwersalną ładowarkę, baterię. kupowałem baterię "Akumulator ASG 7,4V 1300 mAh 25C - Tamiya mała" . ogólnie dobrze, możesz strzelać. single i Kolejka
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Karabinek szturmowy AEG Double Bell RK-01-W
Elektryczna replika karabinka szturmowego RK-01-W wykonana została z metalu, stali, drewna oraz tworzywa. Korpus, pokrywa komory zamkowej, składna kolba, selektor ognia oraz podstawa muszki i szczerbinki wykonane zostały ze stali. Nakładkę rury gazowej oraz chwyt przedni wyprodukowano z drewna. Do wykonania chwyty pistoletowego i magazynka użyto tworzywa sztucznego.
składana kolba, selektor ognia, boczna szyna montażowa
Karabinek wyposażony jest w składaną na lewy bok kolbę. Z boku, po prawej stronie karabinu, umieszczony jest typowy dla replik systemu AK skrzydełkowy selektor, który służy zarówno jako tryb wyboru ognia, jak i bezpiecznik. Ten model wyróżnia się możliwością wyboru między ogniem ciągłym a pojedynczym. Ponadto z lewej strony korpusu umieszczono boczną szynę montażową typu "jaskółczy ogon" umożliwiającą instalację dedykowanych celowników optycznych, bądź dodatkowych szyn RIS.
system hop-up, gearbox v3
Dostęp do dźwigni regulacji systemu Hop-Up uzyskujemy klasycznie - po odciągnięciu rączki przeładowania. Sercem repliki jest metalowy gearbox v3. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu 350 FPS, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na krótkim lub średnim dystansie.
magazynek hi-cap na 500 kulek
Do karabinka dołączony został magazynek typu Hi-Cap, w którym mieści się 500 kulek w kalibrze 6 mm.
Elementy zestawu
- replika
- magazynek
Najważniejsze cechy
- elektryczna replika karabinka szturmowego RK-01-W
- składana kolba
- selektor ognia
- boczna szyna montażowa
- system hop-up
- gearbox v3
- prędkość początkowa 350 FPS
- magazynek Hi-Cap mieszczący 500 kulek 6 mm
Dane techniczne
Materiał: metal, stal, tworzywo i drewno
Długość lufy: 270 mm
Długość całkowita: 493/727 mm
Waga: 2800 g
Kolor: Black
Napęd: elektryczny
Gearbox: v3
Prędkość początkowa: 350 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 500 kulek
Producent: Double Bell
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 350 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 500 |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i drewno |
| Długość całkowita | 727 mm |
| Waga | 2800 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 5902543001368 |
| Kod producenta | 1152189933(DBY-01-000212) |
| Producent | Double Bell |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 6
-
-
Wygląda na to, że zakup jest udany :) Karabinek wizualnie prezentuje się świetnie, działa też dobrze z pudełka. Nie jestem zwolennikiem magów hi-capa, więc używam go z midem. Po dopieszczeniu mechanizmu sama przyjemność ze strzelania, polecam !!!
-
Za tą cenę jest to idealna replika na początek bądź do kolekcji. Dobrze wykonana, nie różniąca się z zewnątrz od palnego odpowiednika.
-
Polecam
-
Piękna i idealna replika wykonana z większości z drewna, stali i metalu tego właśnie szukałem po latach i znalazłem. Tak pozatym idealna replika AK do CQB.
-
Dobra replika idealna do CQB
Brak opinii